Goki - Pacynka na rękę kudłaty potwór Hardi

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Pacynka na rękę kudłaty potwór Hardi

Cena:
54.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 4 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Jeśli Twoje dziecko wymyśla własne historyjki to pozycja będzie dobrym dodatkiem. Czerwony i kudłaty potwór to postać, która urozmaici niejedną opowieść. W dodatku może wcielać się w postać zarówno pozytywną, jak i negatywną. Wszystko zależy od Waszej kreatywności. Sprawdzi się również jako zachęta do wymyślania opowieści. Taka zabawa rozwija umiejętność wypowiedzi i abstrakcyjnego myślenia.

Pacynka wykonana z dbałością o szczegóły, z miękkiego materiału z długimi włosami.

Do środka można wsadzić całą rękę i poruszać pyszczkiem potwora. To powoduje, że może się on porozumiewać z innymi zwierzętami lub ludźmi np. w Waszym domowym przedstawieniu. Możecie również zabawić się w brzuchomówcę. Pacynka jest dość duża, co daje sporo możliwości wykorzystania.

Wiek: 4+

Wymiary: 42 x 23cm

Referencja: 51551

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies