Goki - Zamek do układania na palikach

Szanowni Klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zespół Nefere

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Zamek do układania na palikach

Cena:
76.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Kolorowy zamek to dobre ćwiczenie motoryki i logicznego myślenia. Elementy zostały tak przygotowane, że nie wszystkie do siebie pasują. Trzeba pomyśleć, żeby ułożyć całość. Dodatkowym atutem układanki jest jej kolorowe wykończenie z dbałością o takie szczegóły jak flagi czy herb.

Kolorowy zamek do układania firmy Goki to przyjemna zabawa, ale i ćwiczenie cierpliwości, koncentracji, precyzji ruchów rąk oraz kreatywności! Klocki można układać na różne sposoby zarówno na podstawie, jak i poza nią.

Zestaw  składa się z drewnianej podstawy z 3 palikami oraz z 26 sztuk pojedynczych elementów zamku. Dziecko ma za zadanie ułożyć zamek nakładając klocki na wystające bolce. Można to zrobić zgodnie z rysunkiem na opakowaniu lub na swój własny sposób.

Podstawa ma dwa ruchome elementy, które po odbróceniu powodują stabilność całej konstrukcji i zabezpieczają przed jej upadkiem.

Produkt idealny na prezent oraz jako zabawka edukacyjna do żłobków i przedszkoli. 

Wymiary domku: 20 x 8 x 28 cm

Wiek: 3 +

Referencja: 58915

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies