Goki - Drewniana kasa sklepowa z kalkulatorem

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Drewniana kasa sklepowa z kalkulatorem

Cena:
169.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Teraz możecie mieć drewnianą kasę fiskalną z kalkulatorem i wyświetlaczem. Idealna do zabawy w sklep oraz każdy inny punkt, gdzie potrzeba za coś zapłacić. Przyda się na parkingu, stacji benzynowej, w restauracji czy u fryzjera. To również świetna zabawa w odgrywanie ról i rozwoju umiejętności społecznych. Dzięki takim zabawom, możecie ćwiczyć z dziećmi np. używanie zwrotów grzecznościowych i zachowanie w miejscach publicznych.

Drewniana kasa fiskalna to połaczenie ekologicznej zabawki z możliwością nauki liczenia.

Kasa wykonana jest z drewna, ale zawiera elektroniczny kalkulator i wyświetlacz, na którym widać wyniki działań. Super zabawa i nauka liczenia w jednym. Z boku kasy znajduje się skaner na sznureczku. Pod głowicą skanera czerwony przycisk, który piszczy po naciśnięciu. Z przodu wysuwana szufladka z przegródkami. Obok kalkulatora rolka z papierem do zapisywania cen. Co ważne rolkę można wymienić. Oba elementy, które ją przytrzymują oraz kołeczek na rolkę są ruchome i można bez trudu je podnieść. Pod wyświetlaczem znajduje się rowek - miejsce do odczytu karty płatniczej.

W skład zestawu wchodzi:

  • drewniana kasa
  • rolka papieru na paragony
  • 5 drewnianych monet
  • drewniana karta płatnicza

Drewnianej kasy nie da się porównać z kasami plastikowymi, które zdominowały rynek zabawek dziecięcych. Drewniana kasa jest zdecydowanie bardziej trwała i cichsza, co będzie niewątpliwą zaletą dla rodziców.

Oczywiście do zabawy polecamy również drewniane sklepy, produkty do sprzedaży i wagę do ważenia produktów.

Wymiary: 20,5 x 22 x 16cm

Wiek: 3+

Referencja:51807

Deklaracja zgodności CE

Uwaga! Widoczne na zdjęciu pieniądze EURO nie są częścią zabawki.

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies