Goki - Puzzle kostki z owieczką

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Puzzle kostki z owieczką

Cena:
24.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Puzzle kostki to dobre ćwiczenie kojarzenia i logicznego myślenia. Dziecko musi tak obracać kostką, aby wyłowić z niej pasujące fragmenty, co na początku wcale nie jest łatwe. 

Do ułożenia ma aż 6 zwierząt gospodarskich, a w zasadzie zwierzęcych dzieci. Jeśli dziecko nie zna jeszcze ich nazw zabawka będzie świetnym ćwiczeniem. Znajdziecie tu: jagnię cielę, szczeniaka, kaczątka, prosiaczka i źrebaka.

Wiek: 3+

Wymiary:  10.5 x 10.5 x 3.5 cm

Referencja: 57607

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies