Kubeczki ze zwierzątkami z farmy
Kubeczki ze zwierzątkami z farmy
Kubeczki ze zwierzątkami z farmy
Kubeczki ze zwierzątkami z farmy
Kubeczki ze zwierzątkami z farmy
Kubeczki ze zwierzątkami z farmy
Strona główna / Produkty

Kubeczki ze zwierzątkami z farmy

Cena:
51,90 zł
Ean:
6955273512955
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
Od 12 miesięcy
Producent:
Lelin
Ilość:

Jak robi krówka? Gdzie mieszka piesek? Co znosi kurka? Są to pytania, które każdy rodzic zadaje swojemu dziecku, żeby mogło poznawać otaczający go świat. Każdy z nas przechodził etap poznawania świata zwierząt, a zwierzęta z farmy to jednej z podstawowych stworzeń do poznania. Kubeczki ze zwierzątkami z farmy to wspaniały ,,portal” do wejścia i zobaczenia tego świata dla dziecka. Jest to zabawka niezwykle funkcjonalna, gdyż można z niej czerpać wiadomości na różnych płaszczyznach, jak np. język angielski czy zdolność liczenia. 

Każdy kubeczek posiada 5 boków, z której każdy niesie wartościowe informacje dla dzieci:

  • pierwszy bok zawiera wejście do domku zwierzaka z jego angielską nazwą, co ułatwi dziecku poznawanie podstaw tego ważnego języka. Dodatkowo wejścia do domków mają różne kształty
  • na daszku kubeczka jest zapisana liczba w języku angielskim
  • na lewym boku zapisana jest liczba arabska wraz z odpowiednią ilością warzyw np. 1 - 1 bakłażan itd. Jest to dobry sposób na naukę liczenia.
  • prawy bok zawiera ilustrację szczególnie powiązaną z konkretnym zwierzęciem np. dla pieska będzie to jego ulubiona przegryzka, czyli kości, dla świnki jej ulubiona rozrywka czyli błotko do taplania, a dla kaczki pióro, które służyło kiedyś do pisania. Pozwoli to dziecku prawidłowo zobrazować świat zwierząt i poznać niektóre z ich zwyczajów.
  • na ostatnim boku jest obrazek z odpowiednim dla danego domku zwierzątkiem, ale układając klocki w piramidkę te właśnie pojedyncze obrazki ułożą jedną dużą całość przedstawiającą życie na farmie.

Wszystkie kubeczki i zwierzątka dziecko może ustawiać w dowolnej konfiguracji. Może je ułożyć w wieżę, może układać je niezależnie tworząc swoją farmę, gdzie każda figurka ma swój domek. Może wreszcie chować kubeczki jeden w drugi, bo każdy kolejny jest mniejszy od poprzedniego. W ten sposób dziecko uczy się zależności pomiędzy przedmiotami. Całość stanowi wiele wspaniałych atrakcji dla malucha i będzie cudną zabawką edukacyjną. 

Zestaw zawiera 6 kartonowych kubeczków - domków i 6 drewnianych figurek zwierząt: pieska, króliczka, kurki, kaczki, świnki i krowy.

Wiek:1+

Wymiary:

  • Najmniejszy kubeczek 7 x 7cm
  • Największy kubeczek 12 x 12cm
  • Wysokość wieży po ustawieniu wszystkich kubeczków 57,5cm

Referencja: L10295

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie