Goki - Układanka z zabawkami - zabawka drewniana Goki

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Układanka z zabawkami - zabawka drewniana Goki

Cena:
18.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 2 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Sprytna układanka dla najmłodszych. Specjalnie dla nich przygotowano ich ulubione zabawki. W zestawie znajdziecie 4 puzlle do ułożenia na drewnianej podstawie z piłeczką, domkiem, kaczką i misiem.

Zabawki tego typu rozwijają koordynację ręka-oko oraz uczą dzieci logicznego myślenia. Dla malucha wcale nie jest to taki proste, aby znaleźć odpowiednie miejsce na pasujący do niego element.

Całość wykonana z drewna.

Wiek: 2+

Wymiary: 30 x 10 x 2.4 cm

Referencja: 57998

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies