Goki - Kaczor na patyku - zabawka drewniana na kiju

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Kaczor na patyku - zabawka drewniana na kiju

Cena:
59.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 12 miesięcy
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Zabawki na patyku do pchania to świetna zabawka dla dzieci, które właśnie nauczyły się chodzić. Pchanie czegoś przed sobą to dodatkowa atrakcja i zachęta do szkolenia tej umiejętności.

Nasz kaczor to wesoły towarzysz takich pierwszych spacerów. W czarnym kolorze z żółtymi kontrastowymi elementami będzie dobrze widoczny na drodze. Jego główną atrakcją są zółte gumowe elementy przyczepione do kółeczek. Podczas pchania będą się obracać wydając śmieszny dźwięk charakterystycznego człapania. 

Zabawka wykonana z drewna i gumy. Kijek odkręcany.

Wiek: 1+

Wymiary:  15.5 x 10.5 x 19 cm

Referencja: 54997

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies