Goki - Domino klasyczne

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Domino klasyczne

Cena:
42.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 4 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Kto nie lubi grać w domino? Klasyczna gra logiczna to wspaniała forma rozrywki dla całej rodziny. Jest również doskonałą pomocą dydaktyczną, pozytywnie wpływa na rozwój małych dzieci oraz rozwija koordynację wzrokowo-ruchową.

Zabawa polega na pozbyciu się przez gracza wszystkich przydzielonych mu płytek. Wykładamy pierwszą płytkę, do której musimy dopasować inną z taką samą liczbą oczek. Stykające się części płytek muszą mieć identyczną liczbę oczek. Wygrywa ta osoba, która jako pierwsza pozbędzie się wszystkich swoich kostek domina.

Klasyczne domino od firmy Goki składa się z:

  • drewnianego, starannie wykonanego pudełka, z przesuwanym zamknięciem,
  • 55 drewnianych płytek w kolorze czarnym z białymi oczkami. Na każdej połowie płytki znajduje się inna liczba oczek.

Dzięki klasycznemu i estetycznemu wykonaniu domino idealnie nadaje się na wyjątkowy prezent.

Wiek: 4+

Wymiary: 25.7 x 6 x 4.5 cm

Referencja: 15336

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies