Brik - BRIK Drewniana wieża 51 klocków - gra zręcznościowa

Polska firma Brik funkcjonuje od 2003 roku. Ich naturalne drewniane klocki zasługują na uznanie za szczególną dbałość o wykończenie i ich jakość.

W ofercie BRIK znajdziesz klasyczne zestawy klocków konstrukcyjnych oraz zestawy edukacyjne. Ich opakowania są w pełni ekologiczne, bezpiecznie dla dziecka i środowiska naturalnego. Ważny w rozwoju dziecka jest kontakt z naturalnymi materiałami. Dlatego klocki firmy Brik wykonane są z wysokiej jakości drewna bukowego.

BRIK Drewniana wieża 51 klocków - gra zręcznościowa

Cena:
35.00 zł
Dostępność:
Produkt niedostępny

Powiadom mnie o dostępności

Wiek:
od 3 lat
Producent:

Opis produktu

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu klocki wieża. Jest to jedna z najbardziej emocjonujących gier zarówno dla najmłodszych, jak i młodzieży, a nawet dorosłych. Gra zapewnia rewelacyjną rozgrywkę pełną emocji i śmiechu, dlatego jest znana i lubiana na całym świecie. Mimo swojej prostoty jej popularność wciąż utrzymuje się wśród takich gier jak monopoly czy scrabble. Wszystko za sprawką prostych reguł połączonych z mocno zręcznościową rozgrywką, która wymaga zarówno koncentracji, jak i pewnych ruchów. Oferowany przez nas zestaw składa się z klocków wykonanych z wysokiej jakości drewna bukowego. Posiadamy w ofercie zarówno klasyczną jengę z naturalnego drewna, jak i wersję kolorową z kostką. W wersji kolorowej dodatkowym utrudnieniem może być fakt, że należy w rozgrywce najpierw rzucić kostką. Następnie wyciągnąć klocek o kolorze wskazanym przez kostkę. Drewniana wieża to bezpieczny produkt, a rozmiar sprawia, że mogą się nimi bawić nawet najmłodsi od lat 3. Jest to potwierdzone certyfikatem CE. Gra nie musi służyć konkretnie do współzawodnictwa w gronie przyjaciół. Małe dzieci mogą za ich pomocą poznawać kształty, korzystać ze zmysłów przy poznawaniu materiału, a także w najprostszy sposób się nimi bawić poprzez układanie ich na sobie.

Zobacz, dlaczego warto wybrać właśnie tę grę!

- klocki są bezpieczne dla dziecka, pozbawione syntetycznych substancji chemicznych

- pobudzają kreatywność - stanowią pretekst do samodzielnej i twórczej zabawy

- pomagają w ćwiczeniu motoryki - dziecko dotyka klocki (powierzchnie, krawędzie), precyzyjnie układa klocki, przechodzi przez wybudowane konstrukcje, przesuwa je

- pomagają poznawać takie pojęcia jak: grawitacja, punkt ciężkości, równowaga itd...

Parametry klocków:

w skład kompletu wchodzi 51 klocków

kolor naturalnego drewna lub kolorowe

bezsękowe drewno bukowe I jakości, bez konserwantów

wymiary klocka: 7,50cm x 1,50cm x 2,50cm

ekologiczne kartonowe opakowanie

Wiek : 3 lata +

Referencja: 12310

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies