Goki - Układanka kolorowe cyferki

Szanowni klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zesół Nefere

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Układanka kolorowe cyferki

Cena:
29.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 2 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Drewniana układanka z cyferkami to pomoc edukacyjna w nauce cyferek od 0 do 9.

Na drewnianej podstawie umieszczono dwa rzędy cyferek. Każda cyferka ma wygodny uchwyt, aby dziecko wygodnie mogło ją łapać i następnie odkładać na właściwe miejsce.

Każda cyferka ma inny wzór. Po jej podniesieniu oczom dziecka ukaże się odpowiadająca cyfrze ilość zwierzątek. Zobaczcie co jest schowane pod cyferką.

Wiek: 2+

Wymiary: 30 x 15cm

Referencja: 57480

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies