Melissa & Doug - Melissa and Doug - Układanka magnetyczna z lawetą

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Melissa and Doug - Układanka magnetyczna z lawetą

Cena:
36.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Samochody czasem się psują i wtedy do akcji wkracza niezawodna laweta z dźwigiem do holowania. Spójrzcie sami jak bardzo jest potrzebna na tym torze wyścigowym. Wystarczy że przyłoży swój magnetyczny uchwyt do wadliwego pojazdu i w drogę. Ta magnetyczna układanka z lawetą z pewnościa zachwyci nie jednego miłośnika pojazdów. 

W zestawie znajdziecie:

  • drewnianą podstawę 
  • 10 "uszkodzonych" wyścigówek z magnesami
  • lawetę z magnetyczną pałeczką do holowania

Zabawka została ciekawie wymyślona tak, aby z jednej strony łapać samochody na magnes, a z drugiej dziecko musi je potem układać z powrotem na podstawie. Zabawka rozwija koordynację ręka-oko dając przy tym sporo uciechy. Spójrzcie tyko na figurki zepsutych samochodów. Od razu widać, że potrzebują pomocy.

Wiek: 3+

Wymiary: 30 x 21,5cm

Referencja: 13777

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies