Fantasy Fields - Kołyska drewniana dla lalek - Magiczny Ogród

Fantasy Fields to amerykańska marka firmy Primary Products Ltd, która specjalizuje się w projektowaniu, produkcji niepowtarzalnych i eksluzywnych mebli dla dzieci. W ich ofercie znajdziecie wszystko co potrzeba do wyposażenia pokoju dziecka. 

Unikalność mebli gwarantuje ręczne rzeźbienie i malowanie produktów. 

Bezpieczeństwo produktów marki Fantasy Fields jest na pierwszym miejscu, dlatego wszystkie produkty są testowane zgodnie z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa zabawek takich jak EN71 i CPSIA. Dodatkowo producent testuje farby i powłoki mebli, aby mieć pewność, że produkty spełniają normy zwiażane z ograniczeniem metali ciężkich, ołowiu i ftalanów. W zakładach produkcyjnych wdrożona jest norma ISO9001.

Meble dziecięce marki Fantasy Fields sprawiają, że pokój to spełnienie najskrytszych marzeń dziecka. Dzięki poszczególnym elementom takim jak łóżko, szafa, komoda, stół z krzesłami czy fotel bujany, można stworzyć bajeczny pokój. 

Poszczególne elementy z serii Fantasy Fields można łączyć z białymi meblami wciąż uzyskując niepowtarzalny charakter pokoju dziecka.

Kołyska drewniana dla lalek - Magiczny Ogród

Cena:
219.00 zł 189.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Seria Magiczny ogród została zaprojektowana dla dziewczynek, które pragną, aby ich pokój przemienił się w magiczne miejsce pełne pięknych stworzeń, niepowtarzalnych detali i delikatnych kolorów. W takim wymarzonym pokoju znajdziecie wiele detali, które w magiczny sposób przemieniają pokój dziecka.

Kołyska jest elementem dekoracyjnym uzupełniającym serię Magiczny Ogród. W zestawie do kołyski dołączono poduszeczkę i kołderkę z grubszego, mięciutkiego materiału.

Kołyska tak, jak pozostałe elementy z serii Fantasy Fields, jest wykonana ręcznie. Ręcznie malowana wodnymi, bezpiecznymi farbami i wykonana z dbałością o każdy detal. 

Uwaga: seria Magiczny Ogród idealnie będzie pasować do pokoju dziewczynki urządzanego białymi meblami. Kupując dodatki takie jak kołyska dla lalek czy krzesło na biegunach lub toaletkę można uzyskać niepowtarzalny charakter pokoju i jego eksluzywny charakter.

Materiał: drewno i tkaniny wysokiej jakości

Wymiary: 49 x 43 x 33cm

Referencja: W-7477A

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies