Fantasy Fields - Lustro stojące ręcznie wykonane - Magiczny ogród

Fantasy Fields to amerykańska marka firmy Primary Products Ltd, która specjalizuje się w projektowaniu, produkcji niepowtarzalnych i eksluzywnych mebli dla dzieci. W ich ofercie znajdziecie wszystko co potrzeba do wyposażenia pokoju dziecka. 

Unikalność mebli gwarantuje ręczne rzeźbienie i malowanie produktów. 

Bezpieczeństwo produktów marki Fantasy Fields jest na pierwszym miejscu, dlatego wszystkie produkty są testowane zgodnie z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa zabawek takich jak EN71 i CPSIA. Dodatkowo producent testuje farby i powłoki mebli, aby mieć pewność, że produkty spełniają normy zwiażane z ograniczeniem metali ciężkich, ołowiu i ftalanów. W zakładach produkcyjnych wdrożona jest norma ISO9001.

Meble dziecięce marki Fantasy Fields sprawiają, że pokój to spełnienie najskrytszych marzeń dziecka. Dzięki poszczególnym elementom takim jak łóżko, szafa, komoda, stół z krzesłami czy fotel bujany, można stworzyć bajeczny pokój. 

Poszczególne elementy z serii Fantasy Fields można łączyć z białymi meblami wciąż uzyskując niepowtarzalny charakter pokoju dziecka.

Lustro stojące ręcznie wykonane - Magiczny ogród

Cena:
459.00 zł 299.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Seria Magiczny ogród zostałą zaprojektowana dla dziewczynek, które pragną, aby ich pokój przemienił się w magiczne miejsce pełne pięknych stworzeń, niepowtarzalnych detali i delikatnych kolorów.

Znajdziecie tu wiele detali, które w magiczny sposób przemieniają pokój dziecka w takie tajemnicze miejsce.

Lustro jest niecodziennym detalem do pokoju dziecka, niemniej na pewno sprawi radość niejednej małej elegantce. Będzie się sprawdzać zarówno jako jeden z elementów serii, jak i dodatek do białych mebli.

Lustro tak, jak pozostałe elementy z serii Fantasy Fields jest wykonane ręcznie. Ręcznie malowane wodnymi, bezpiecznymi farbami i wykonane z dbałością o każdy detal.

Lustro będzie stanowić piękny element dekoracyjny.

Wymiary: 51 x 43 x 131cm

Referencja: W-8968A

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

Produkt

nasze marki

kot
pies