Goki - Pacynka na rękę Aligator

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Pacynka na rękę Aligator

Cena:
29.50 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Pacynki na rękę to świetna zabawa dla wszystkich dzieci. Idealnie sprawdzi się do odtworzenia znanych bajek, ale i wymyślenia własnych ich wersji lub całkiem nowych historii.

Zabawka rozwija kreatywność i uczy odgrywania ról. Do uzupełnienia polecamy również pozostałe zestawy pacynek oraz zestaw z teatrzykiem.

Pacynka smok to również możliwość uzupełnienia innych zestawów lub np. pacynka dla próbujących swoich sił małych brzuchomówców.

Całość wykonana z tkaniny.

Wymiary pacynki to aż 40 x 16 cm. 

Wymiary opakowania: 20 x 10,5 x 6cm

Wiek: 3 +

Referencja: 51988

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies