SZYBKI KONTAKT 7.00-16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
Strona główna / Blog / Podsumowanie 2022 i plany na 2023

Podsumowanie 2022 i plany na 2023

     Jak to ktoś ostatnio powiedział 2022 nie zawiesił poprzeczki zbyt wysoko, ale oczywiście to nie znaczy, że nic się nie działo. Początek roku to zwykle czas podsumowań i planów, więc i my się o takie pokusimy.

     W 2022 nie było wciąż po pandemii targów, ale dzięki temu skupiliśmy się na nowych produktach i zmianach na stronie. W 2022 udało nam się wprowadzić ich całkiem sporo. Z najważniejszych zmian dodaliśmy czas wysyłki, żeby każdy mógł zobaczyć kiedy wyślemy zamówione produkty oraz dodaliśmy okazje dnia.

     Końcówka roku należała do Goki. Również Woody, Lumpin, Lelin i Small Foot Design dali nam kilka ciekawych propozycji. Wśród nich sporo zyskało Waszą przychylność i cieszyło się sporym zainteresowaniem.

     Nie próżnowaliśmy również jeśli chodzi o naszą markę Adam Toys. W tym roku rozbudowaliśmy portfolio o nowe edukacyjne tablice, a przede wszystkim wypuściliśmy nową linię zabawek z nowymi bohaterami. Zwierzęta arktyczne pojawiły się na wielu nowych zabawkach. Więcej znajdziecie tutaj. Dodaliśmy również trzy nowe, pastelowe kolory piasku kinetycznego: miętowy, błękitny i pudrowy.

     Wprowadziliśmy również całkowicie nową, polską markę i nowe produkty jakimi są naplamki, czyli wesołe naprasowywanki do zdobienia i zakrywania mankamentów np. odzieży. Można nimi zdobić wiele więcej ręczniki, buty, torby, piórniki można w łatwy sposób odmienić, spersonalizować czy naprawić. Wystarczy naprasować wybrany wzór, a jest w czym wybierać.

         

     Miniony 2022 to również debiut nowej serii ogonów syrenich marki Kuaki. Tańsze ogony Aquaris z lżejszą płetwą i błyszczącym ogonem szczególnie podobają się młodszym syrenkom. 

     Dużo się działo, ale 2023 też zapowiada się ciekawie. Początek roku to wreszcie targi i możliwość spotkań po trzech latach zamknięcia. Ostatnie targi miały miejsce w 2020 roku. Początek lutego to targi w Norymberdze. Spielwarenmesse to największe wydarzenie w branży w Europie. Natomiast 3 tygodnie później od 22 do 24 lutego będziemy obecni w Kielcach na największych targach zabawek i artykułów dla dzieci w Polsce Kids Time. 

   

     Również od stycznia zaczynamy wprowadzanie nowych produktów, a jest ich całkiem sporo. Zaczniemy od nowych pozytywek Adam Toys. Powróci do nas znana już pozytywka z niebieskimi motylkami, do której dołączy pamiętnik z tym samym motywem. Będziemy mieć również nową pozytywkę z szufladką jednorożec oraz trzy delikatne modele bez szufladki: Friends, Sweet dreams i Girls rule. Wraz z pozytywkami spodziewamy się dostaw Lelin i Viga, w tym wiele produktów wróci na stan. Chwilę później dostawy koników na biegunach i bujaczków w Waszych ulubionych wzorach wraz z nowościami. Trochę później wrócą na stan produkty Adam Toys, które świetnie się przyjęły np. układanka magnetyczna z polskim alfabetem. Wraz z nimi kolejne nowości Adam Toys.

Już teraz możecie zobaczyć część z nich w najnowszym katalogu Adam Toys, który jest już dostępny online.

     Nowy rok to również zmiany w prawie. Nasza strona już została zmodyfikowana tak, aby spełniać wymogi dyrektywy omnibus. Jej główne założenia, które nas dotyczą to konieczność podania najniższej ceny produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem promocji. Chodzi o to, żeby klient miał świadomość czy dana promocja jest faktyczna. Cieszymy się z tych zmian. Czasami klienci pytali nas dlaczego u nas jest np. tylko 10% promocji. Właśnie dlatego, że ta promocja była prawdziwa tzn. nie podnosiliśmy sztucznie ceny, aby dać 30% promocji. Druga zmiana dotyczy opinii, które jak w przypadku promocji mają być prawdziwe. Aby jeszcze bardziej to pokazać rozpoczęliśmy współpracę z zewnętrzną marką Trust Mate, dzięki czemu wszyscy nasi klienci, którzy dokonali zakupu mogą wystawić ocenę, co sprawia, że opinia jest rzetelna i prawdziwa. Przed nami nowy rok wyzwań i pewnie 2023 nie raz nas zaskoczy. Ze swojej strony dołożymy starań, by nasze produkty zaskakiwały Was tylko pozytywnie.