Gra memory Karemo 24 elementy
Gra memory Karemo 24 elementy
Strona główna / Produkty

Gra memory Karemo 24 elementy

Nasze opinie:
Cena:
33,90 zł
Ean:
4013594563284
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Goki
Ilość:

Zapraszamy do fantastycznej gry memory Karemo, gdzie motywem przewodnim będą śliczne zwierzątka jak np. lew, żabka jak również sympatyczny kwiatuszek.

Klasyczne memory z troszkę zmodyfikowanymi zasadami. Gra charakteryzuje się prostotą, przygotowanie trwa dosłownie mniej niż minutę a radość płynąca z odgadniętych par memory sprawi że dzień stanie się lepszy :) Kostki domina należy umieścić na stole obrazkami w dół i przetasować tak, aby nikt nie wiedział, gdzie znajdują się poszczególne obrazki. Każdy obrazek składa się nie z dwóch, lecz z 4 płytek. Następnie gracze losują dwie płytki i jeśli są one częścią tego samego obrazka gracz stawia je przed sobą i może je zatrzymać. Jeśli karty są fragmentami różnych zwierzątek należy je zasłonić i umieścić z powrotem na swoim miejscu.

Tutaj jednak zaczyna się cała magia Memo Karemo, gdyż jeśli jeden z uczestników gry posiada dwie części tego samego obrazka obrazka a kolejny gracz znajdzie trzeci element, wszystkie części przechodzą na jego konto. Odkłada jedynie niepasujący element na miejce, lub w przypadku gdy podniesie ostatni element danego obrazka otrzymuje wszystkie elementy i kończy obrazek, który pozostaje z nim do końca gry.

Celem gry jest skompletowanie jak największej ilości całych obrazków.

W zestawie znajdują się 24 drewniane kostki tworzące 6 par obrazków oraz szczegółowa instrukcja gry w języku polskim.

Polecamy również inne gry Memory dostępne w naszej ofercie.

Jakość produktu zapewnia niemiecka firma Goki.

Wymiary pojedynczego elementu gry 4 x 4 cm.

Wymiary gry: 9 x 9 x 3,5 cm

Wiek : 3+

Referencja: 56328

Deklaracja zgodności CE