Goki - Chińczyk klasyczny

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Chińczyk klasyczny

Cena:
46.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 4 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Klasyczny chińczyk drewniany to ponadczasowa zabawa i niemal niezniszczalna forma.

Gra przeznaczona dla od dwóch do czterech osób. Zapewnia świetną zabawę przy rywalizowaniu o laur zwycięzcy. Dodatkowo gry dają radość zwycięstwa, ale również uczą jak przegrywać. Proste zasady, wyraźna plansza i duże wygodne pionki sprawiają, że każdy może grać. Dodatkowo liczenie pól będzie świetną nauką cyferek.

Zasady gry:

Zwycięża ten z graczy, który jako pierwszy wprowadzi swoje pionki do domku (pola oznaczone tym samym kolorem). Aby wjechać do domku należy okrążyć planszę. Mijając się z innymi pionkami można zostać zbitym i należy powrócić na pole wyjściowe. 

Wiek: 4+

Wymiary:  28 x 28 cm

Referencja: 56710

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies