SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
Kubeczki ze zwierzątkami z farmy-Uszkodzone opakowanie
Kubeczki ze zwierzątkami z farmy-Uszkodzone opakowanie
Strona główna / Produkty / Klocki, puzzle, układanki / Układanki warstwowe i przestrzenne / Lelin - Kubeczki ze zwierzątkami z farmy-Uszkodzone opakowanie

Kubeczki ze zwierzątkami z farmy-Uszkodzone opakowanie

Promocja
Cena:
54,90 zł
45,90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 12 miesięcy
Producent:
Lelin
Ilość:
prezentKup na prezent
Koszt pakowania 10zł
Opakowanie dla:
dziewczynki
chłopca

Produkt pełnowartościowy, przeceniony ze względu na uszkodzone opakowanie

Jak robi krówka? Gdzie mieszka piesek? Co znosi kurka? Są to pytania, które każdy rodzic zadaje swojemu dziecku, żeby mogło poznawać otaczający go świat. Każdy z nas przechodził etap poznawania świata zwierząt, a zwierzęta z farmy to jednej z podstawowych stworzeń do poznania. Kubeczki ze zwierzątkami z farmy to wspaniały ,,portal” do wejścia i zobaczenia tego świata dla dziecka. Jest to zabawka niezwykle funkcjonalna, gdyż można z niej czerpać wiadomości na różnych płaszczyznach, jak np. język angielski czy zdolność liczenia. 

Każdy kubeczek posiada 5 boków, z której każdy niesie wartościowe informacje dla dzieci:

  • pierwszy bok zawiera wejście do domku zwierzaka z jego angielską nazwą, co ułatwi dziecku poznawanie podstaw tego ważnego języka. Dodatkowo wejścia do domków mają różne kształty
  • na daszku kubeczka jest zapisana liczba w języku angielskim
  • na lewym boku zapisana jest liczba arabska wraz z odpowiednią ilością warzyw np. 1 - 1 bakłażan itd. Jest to dobry sposób na naukę liczenia.
  • prawy bok zawiera ilustrację szczególnie powiązaną z konkretnym zwierzęciem np. dla pieska będzie to jego ulubiona przegryzka, czyli kości, dla świnki jej ulubiona rozrywka czyli błotko do taplania, a dla kaczki pióro, które służyło kiedyś do pisania. Pozwoli to dziecku prawidłowo zobrazować świat zwierząt i poznać niektóre z ich zwyczajów.
  • na ostatnim boku jest obrazek z odpowiednim dla danego domku zwierzątkiem, ale układając klocki w piramidkę te właśnie pojedyncze obrazki ułożą jedną dużą całość przedstawiającą życie na farmie.

Wszystkie kubeczki i zwierzątka dziecko może ustawiać w dowolnej konfiguracji. Może je ułożyć w wieżę, może układać je niezależnie tworząc swoją farmę, gdzie każda figurka ma swój domek. Może wreszcie chować kubeczki jeden w drugi, bo każdy kolejny jest mniejszy od poprzedniego. W ten sposób dziecko uczy się zależności pomiędzy przedmiotami. Całość stanowi wiele wspaniałych atrakcji dla malucha i będzie cudną zabawką edukacyjną. 

Zestaw zawiera 6 kartonowych kubeczków - domków i 6 drewnianych figurek zwierząt: pieska, króliczka, kurki, kaczki, świnki i krowy.

Wiek:1+

Wymiary:

  • Najmniejszy kubeczek 7 x 7cm
  • Największy kubeczek 12 x 12cm
  • Wysokość wieży po ustawieniu wszystkich kubeczków 57,5cm

Referencja: L10295

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie