Instrument muzyczny Kalimba
Instrument muzyczny Kalimba
Instrument muzyczny Kalimba
Instrument muzyczny Kalimba
Strona główna / Produkty

Instrument muzyczny Kalimba

Nasze opinie:
Cena:
118,90 zł
Ean:
4013594619530
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 5 lat
Producent:
Goki
Ilość:

Fantastyczny instrument muzyczny pochodzenia Afrykańskiego, który cieszy się tam dużą popularnością. W Europie nie jest dobrze znany, natomiast dzięki uznanemu producentowi zabawek Goki, Kalimba zdobywa co raz większą popularność zarówno pośród młodszych jak i starszych muzyków.

Instrument to drewniana podstawka o owalnym kształcie, do której przymocowano 8 blaszek oraz 2 elementy dystansujące. To właśnie taka budowa sprawia że Kalimba wydaje przyjemny dźwięk, a prostota instrumentu sprawia, że każdy kto weźmie go do ręki jest w stanie wydobyć z niego melodię. Odpowiedni rozmiar Kalimby idealnie pasuje do dziecięcych dłoni, jednak osoba dorosła również bez przeszkód będzie w stanie grać na niej. Podczas gry na Kalimbie można odczuć wrażenie jakbyśmy grali na koncercie, ponieważ wydobywający się dźwięk niesie się w powietrzu, dając wrażenie "echa".

Produkt wykonany solidnie, pewnie leży w dłoni. Materiały takie jak metal i drewno, sprawią że posłuży Wam przez wiele lat muzycznej przygody :)

Na uwagę zasługują elementy wykończenia, bardzo starannie wyprofilowane boczne ścianki oraz zaokrąglone i prawidłowo wyszlifowane zakończenia blaszek, dzięki czemu podczas gry nie dojdzie do zranienia.

Wiek: 5+

Wymiary: 20 x 13,5 x 4 cm

Referencja: 61953

Deklaracja zgodności CE