Goki - Blockdrum - blok akustyczny z czterema kulkami

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Blockdrum - blok akustyczny z czterema kulkami

Cena:
10.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Blockdrum, czyli blok akustyczny to rzadziej spotykany instrument perkusyjny. Wykonany zwykle z jednego kawałka drewna, w którym wydrążony jest otwór. Na brzegach instrumentu wycięte są specjalne szczeliny.

Podczas potrząsania i obracania instumentem, drewniane kulki uderzają o brzegi instrumentu tworząc charakterystyczny dźwięk.

Blokdrum to ciekawa propozycja dla młodych odkrywców muzyki.

Przystępna cena oraz solidne wykoanie sprawią, że instrument powinien znaleźć się w niejednym przedszkolu, szkole, ognisku muzycznym lub w domu.

Materiał: naturalne drewno

Wiek 3+

Referencja: UC906

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies