SZYBKI KONTAKT 7.00-16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
Bingo Exclusive
Bingo Exclusive
Bingo Exclusive
Bingo Exclusive
Bingo Exclusive
Bingo Exclusive

Bingo Exclusive

Nasze opinie:
Cena:
224,90 zł
Ean:
4020972018311
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 5 lat
Producent:
Sfd
Ilość:

BINGO ! To słowo, które chyba każdy wykrzykuje z ogromnym entuzjazmem :) Często używa się go również jako okrzyk zadowolenia. Mamy przyjemnośc zaprezentować tę fantastyczną grę zarówno dla małych jak i dorosłych. Teraz w wersji EXCLUSIVE !

Bingo to stara gra hazardowa. Jej początków upatruje się w szesnastowiecznych Włoszech! Nazwa beano pochodzi od angielskiego słowa bean (fasola), gdyż to właśnie ziarna fasoli były wykorzystywane do przykrywania wyczytanych cyfr. Nazwa bingo powstała, gdy podniecony gracz wykrzyczał Bingo! zamiast Beano!  Teraz ta świetna gra może zawitać w każdym domu.

Gra w bingo uczy refleksu, spostrzegawczości oraz logicznego myślenia, a wszystko przy zabawie. Gra jest świetnym sposobem na wspólne, rodzinne spędzanie czasu z rodziną oraz znajomymi. Warto jednak zauważyć, że w tej grz występuja duża losowość i nawet niezbyt wprawionemu graczowi może się poszczęścić :)

Zasady gry :

Każdy z graczy otrzymuje losowo kartę z cyframi oraz pulę żetonów. Osoba odpowiedzialna za maszynę losującą, kręci kołowrotkiem wylosowując numer. Po wypadnięciu kuli podaje cyfrę wszystkim graczom. Na każdej kuli widnieje jedna litera ze słowa BINGO, która pomoże w znalezieniu odpowiedniego pola. Kulka musi zostać odłożona do drewnianego korytka tak, aby nie została wylosowana ponownie. Każdy z graczy sprawdza czy wylosowane cyfra pojawia się na jego karcie. Jeśli tak, zaznacza ją żetonem. Osoba kręcąca bębnem wylosowuje kolejno numerki i podaje graczom, dopóki ktoś nie ułoży pięciu żetonów w linii i wykrzyczy hasła „BINGO” !

Zestaw zawiera:

  • metalowy kołowrotek ( bęben) do losowania kul ( 24 x 24 x 30 cm )
  • 75 kuli z liczbami ( 1 – 75 ) 
  • 150 drewnianych żetonów do obstawiania 
  • 24 karty do gry z losowymi cyframi ( 11 x 13,5 cm )
  • drewniana plansza do odkładania numerków ( po rozłożeniu 44 x 17,5 cm )
  • 2 materiałowe woreczki do przechowywania kuli oraz żetonów

Wymiary opakowania: 33 x 26 x 26 cm

Wiek: 5+

Referencja: 1831

Deklaracja zgodności CE