Latawiec Sportowy Airow 160 Niebieski
Latawiec Sportowy Airow 160 Niebieski
Strona główna / Produkty

Latawiec Sportowy Airow 160 Niebieski

Promocja
Cena:
98,90 zł
89,01 zł
Ean:
5425032886111
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
Od 10 lat
Producent:
Imex
Ilość:

Latawiec Sportowy Airow 160 Blue to latawiec dla osób, które w przeszłości miały już styczność z podobną zabawą. Latawiec ze względu na rozmiar, 2 uchwyty polecany dla osób średnio zaawansowanych i bardziej zaawansowanych.

Dzięki latawcowi airow 160 wasze pociechy mogą rozwijać swoje umiejętności. Żeby w pełni opanować operowanie latawcem, potrzeba dużo wprawy gdyż posiada on 2 uchwyty pozwalające na wykonywanie różnych akrobacji. Tym samym pobudzamy w dzieciach chęć nauczania się i praktykowania czynności w celu uzyskania pożądanych rezultatów. Airow 160 nie posiada szkieletu, a noszenie na wietrze zapewnia jego specjalna konstrukcja podobna do tej jaką mają spadochrony. Duże wymiary sprawiają, że nadaje się do puszczania nawet na niewielkim wietrze. 

Świetny sposób na spędzanie aktywnie czasu przez dzieci, jednocześnie pobudzając ich wyobraźnie i chęć poznawania świata. Idealnie nadaje się na rodzinny wypad, wycieczkę, wakacje czy chociażby zawody w puszczaniu latawców. Latawiec wyróżnia się swoją prostotą, piękny niebieski kolor po środku niemalże zlewa się z tłem nieba, sprawiając wrażenie jak byśmy widzieli jedynie jego 2 czarne boki. Akrobacje takich latawcem z pewnością wzbudzą zachwyt waszych przyjaciół i przechodniów, którzy już z daleka będą w stanie podziwiać ten niebanalny latawiec :)

Latawiec został wykonany z lekkich, ale odpornych materiałów, które sprawią, że latawiec bez trudu unosi się nawet na niewielkim wietrze. Latawiec jest zapakowany w niebieski materiałowy pokrowiec. Montaż latawca prosty wg instrukcji, w zestawie są 2 uchwyty ze sznurkami o długości 30 metrów. Niewielki rozmiar pokrowca pozwala zabrać go w dowolne miejsce, gdzie będziemy mogli cieszyć się zabawą.

Wiek: 10+

Siła wiatru: 1-5-6 Beaufort'a

Wymiary: 160 x 60 cm

Referencja: AP201

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie