SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
Latawiec Wirująca Tęcza
Latawiec Wirująca Tęcza
Latawiec Wirująca Tęcza
Latawiec Wirująca Tęcza
Latawiec Wirująca Tęcza
Latawiec Wirująca Tęcza
Latawiec Wirująca Tęcza
Latawiec Wirująca Tęcza
Strona główna / Produkty / Na świeżym powietrzu / Latawce / Imex - Latawiec Wirująca Tęcza

Latawiec Wirująca Tęcza

Cena:
59,90 zł
Ean:
8946004770711
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 4 lat
Producent:
Imex
Ilość:
prezentKup na prezent
Koszt pakowania 10zł
Opakowanie dla:
dziewczynki
chłopca

Ten pozornie niewielki tęczowy latawiec po rozwinięciu skrzydeł posiada 76 cm rozpiętości skrzydeł oraz prawie półtora metra długości wliczając rzecz jasna jego tęczowy ogon.

Latawiec idealnie sprawdzi się podczas spacerów czy zwykłej zabawy przed domem. Również jego niewielki rozmiar pozwala zabrać go w podróż, czy na wakacje, gdzie puszczając go np. na plaży wzbudzimy niemałe zainteresowanie :) Latawiec posiada wirujący ogon naprzemiennie zmieniający kolory, co sprawia, że unosząc się na wietrze ma się wrażenie jakby obserwowało się tańczącą tęczę. 

Świetny sposób na spędzanie aktywnie czasu przez dzieci, jednocześnie pobudzając ich wyobraźnie i chęć poznawania świata. Idealnie nadaje się na rodzinny wypad, wycieczkę czy też wakacje, jak również sprawdzi się w pobliskim parku czy polu. To właśnie takie zabawki są chętnie wykorzystywane, aby zapobiegać chorobom cywilizacyjnym. Brak ruchu wpływa niekorzystnie na młody organizm i prowadzi do wielu schorzeń jak otyłość, problemy z kręgosłupem. Dodatkowo brak możliwości rozładowania energii również może się kumulować niekorzystnie powodując np. problemy z brakiem koncentracji.

Latawiec został wykonany z lekkich, ale odpornych materiałów: poliestru oraz włókna szklanego. Zastosowanie włókna sprawia, że latawiec bez trudu unosi się nawet na niewielkim wietrze. Latawiec jest zapakowany w przezroczysty pokrowiec. Po wyjęciu należy zamontować jedynie 1 poprzeczkę oraz przywiązać sznureczek. Dalej pozostaje tylko wyjść na dużą otwartą przestrzeń, nabrać rozpędu i podziwiać jak latawiec unosi się na wietrze :)

Wiek: 4+

Siła wiatru: 2-5 Beaufort'a

Wymiary: 148 x 76 cm

Wymiary opakowania : 66 x 14 cm. Ze względu na długość opakowania brak możliwości wysyłki z odbiorem w paczkomacie.

Referencja: AK014

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie