SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
Piramidka myszka
Piramidka myszka
Piramidka myszka
Piramidka myszka
Piramidka myszka
Piramidka myszka
Piramidka myszka
Piramidka myszka

Piramidka myszka

Cena:
37,90 zł
Ean:
6955273512924
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
Od 12 miesięcy
Producent:
Lelin
Ilość:

Układanka i sorter teraz w bardzo ciekawej odsłonie z sympatyczną myszką :)

Na drewnianej półkolistej podstawce umieszczono palik, na którym następnie nałożone są 4 dyski o różnych rozmiarach oraz główka myszki znajdująca się na szczycie wieży. Dziecko powinno nałożyć na paliki drewniane krążki według rozmiarów. Taka zabawa spowoduje że maluszek uczy się rozróżniania kształtów i rozmiarów. Półkolista podstawa nie będzie ułatwiać zadania, ale bez obaw. Konstrukcja nawet mocno pochylona wraca do pionu, a ile uciechy sprawi kołysząca się mysz, niczym tańcereczka na parkiecie. Po ułożeniu 4 krążków pozostaje nałożyć na palik głowę naszego sympatycznego towarzysza i gotowe.

Zabawka jest idealną propozycją na prezent dla rocznego malca. Zabawka rozwija umiejętność kojarzenia oraz koordynację ręka - oko. Rozwija również wyobraźnię przestrzenną ponieważ dla małego dziecka nie jest takie proste ułożenie odpowiednich dysków w ich miejsca.

Zestaw składa się z drewnianej podstawki, palika, 4 dysków o różnych rozmiarach i grubości oraz okrągłej główki myszy. Całość w modnej, stonowanej, biało-szarej kolorystyce.

Wymiary: 11 x 11 x 17 cm

Wiek: 1+

Referencja: L10292

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie