SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
Pierścień elastyczny Nature
Pierścień elastyczny Nature
Pierścień elastyczny Nature
Pierścień elastyczny Nature

Pierścień elastyczny Nature

Cena:
25,90 zł
Ean:
4011534650902
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od urodzenia
Producent:
Heimess
Ilość:
prezentKup na prezent
Koszt pakowania 10zł
Opakowanie dla:
dziewczynki
chłopca

Gryzak i zabawka do rączki to nieodłączny element wyposażenia podczas spaceru, wycieczki lub wyjazdu. Drewniana obręcz wykonana z największą precyzją, drewniane koraliki w ciekawej odsłonie "nature" to z jednej strony zabawka, a z drugiej bezpieczny gryzak. Nasz elastyczny pierścień w odsłonie Nature idealnie nada się dla dzieci i matek w podróży.

Na 2 elementach są wyryte obrazki drzewa oraz żołędzia, które z pewnością zainteresują maluszka. Największy z koralików jest w kształcie wiewiórki i przedstawia ten sam wizerunek. Dziecko na początku będzie po prostu obserwować zawieszkę, a potem również z przyjemnością się nią bawić. Może próbować popychać, obracać a nawet gryźć drewniane koraliki. Dodatkowym atutem jest dołączony dzwoneczek, który z pewnością wzbudzi niemałe zainteresowanie pobrzdękując w trakcie zabawy.

Całość złożona z drewnianych koralików z modnej kolekcji "NATURE", w ciekawej kolorystyce leśnej zachowującej naturalne kolory drewna. Zabawka składa się ze starannie wykonanych okrągłych oraz kanciastych koralików i elementów bez użycia farb. Taka naturalna zabawka a cieszy oko swoim prostym, ale jakże ładnym wykonaniem.

Jakość gwarantowana przez niemiecką markę Heimess. Produkty są wytworzone w Niemczech z wysokiej jakości nietoksycznych materiałów. Idealne powierzchnie dostosowane są dla małych dzieci.

W celu utrzymania w czystości produkt należy przecierać wilgotną szmatką.

Wiek: 0+

Wymiary: 10 x 7cm

Referencja: 765090

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie