Przytul i kochaj - Lalka Lena

Przytul i Kochaj to linia miękkich zabawek nie tylko do przytulania. To przede wszystkim przyjaciele dzieciaków, ich powiernicy, obrońcy i towarzysze zabaw. Zabawki wykonane z najlepszych mięciutkich materiałów sprawiają, że każdy chciałby mieć takiego przyjaciela. Śliczne lalki, mięciutkie bujaczki, wygodne koniki to zabawki do kochania.

Lalka Lena

Cena:
49.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od urodzenia
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Przed Wami Lena - śliczna, duża, miękka lalka do przytulania i kochania. 

Lena to mała miłośniczka zwierząt. Uwielbia koty, konie i psy, ale nie zapomina również o innych. Zimą dokarmia ptaki, a latem wystawia im poidełka z wodą. Ma nawet domek dla owadów zapylających. Lena popiera również organizacje ochrony praw zwierząt i aktywnie wspiera schronisko. Ostatnio zorganizowała w szkole zbiórkę na jego rzecz. Chętnie wyprowadza też psy sąsiadów. Jeśli jej koleżanki potrzebują opieki dla swoich pupili zawsze mogą na nią liczyć.

Duża lalka pluszowa to idealna towarzyszka zabaw, powierniczka sekretów. Sprawdzi się przede wszystkim do przytulania i usypiania, bo cała jest wykonana z mięciutkich materiałów.  

Lenka to szatynka o ciemnych bystrych oczach. W sukience w krateczkę i turkusowym fartuszku zawsze jest chętna do pomocy. Jej głowę zdobi chusteczka w kolorze pasującym do fartuszka. Chustkę ozdabia również kwiatuszek, a sukienkę koronka pod szyją i na rękawkach

W celu utrzymania czystości przecierać wilgotną ściereczką i pozostawić do wyschnięcia.

Wiek: 0+

Wymiary: 42 x 17cm

Referencja: N2052

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies