Przytul i kochaj - Lalka Julia

Drodzy Klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

Dziękujemy za wszystkie zamówienia, które realizujemy na bieżąco.

pozdrawiamy i zapraszamy do zakupów -  Zespół Nefere

Przytul i Kochaj to linia miękkich zabawek nie tylko do przytulania. To przede wszystkim przyjaciele dzieciaków, ich powiernicy, obrońcy i towarzysze zabaw. Zabawki wykonane z najlepszych mięciutkich materiałów sprawiają, że każdy chciałby mieć takiego przyjaciela. Śliczne lalki, mięciutkie bujaczki, wygodne koniki to zabawki do kochania.

Lalka Julia

Cena:
49.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od urodzenia
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Piękna, duża, miękka lalka to idealna towarzyszka dziecka. Poznajcie Julię. 

Julia to typowa romantyczka. Zachwyca ją piękno przyrody, dlatego uwielbia spacery. Jest też zapaloną ogrodniczką, sadzi kwiaty, dba o nie i lubi spędzać czas w otoczeniu pięknych roślin. Uwielbia też czytać książki. Jedną z jej ulubionych pozycji jest oczywiście Romeo i Julia. Jeśli którakolwiek z przyjaciółek potrzebuje wsparcia, wygadania i wysłuchania wie, że może liczyć na Julię. To ona jest powierniczką ich sekretów, która z uwagą ich wysłucha i subtelnie podsunie proste rozwiązanie.

Ta miękka lalka sprawdzi się jako przyjaciółka Twojego malucha, towarzyszka zabaw i spacerów. Można się do niej przytulić, bo jest cała z miękkich materiałów. Ślicznie wykonana w różowej sukience, pasujących bucikach i kapelusiku. 

Julia to delikatna blondynka, więc uwielbia delikatne róże i koronki. Ze względu na swoją ogrodniczą pasje często zdobi swoje stroje kwiatami tak, jak teraz na kapelusiku. Jej sukienka i kapelusik zostały ozdobione białą koronką, co dodaje całości subtelnego uroku.

W celu utrzymania czystości przecierać wilgotną ściereczką i pozostawić do wyschnięcia.

Wiek: 0+

Wymiary: 42 x 16cm

Referencja: N2050

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies