Melissa & Doug - Zestaw mobilny w walizce Kolejka

Szanowni Klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zespół Nefere

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Zestaw mobilny w walizce Kolejka

Cena:
109.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Zestaw mobilny do zabawy pociągami to kolejna nowość od Melissa&Doug. Z jednej strony świetna zabawa, z drugiej mobilność i możliwość łatwego transportu - to główne zalety tego zestawu.

Zestaw z walizką po jej otwarciu umożliwi stworzenie kompleksowej trasy dla pociągu. Walizka została przygotowana w taki sposób, aby złożoną łatwo ze sobą zabrać - ma uchwyt ze sznurka i zamknięcie tak, aby schowane elementy nie wypadały. Natomiast po otwarciu i rozłożeniu otrzymacie sporej wielkości, drewnianą planszę do zabawy. Plansza ma przygotowane tory, po których będą mknąć pociągi lub pojazdy. 

Zestaw zawiera łączenie 17 elementów:

  • pociąg i dwa wagony: jedne towarowy, drugi osobowy. W zależności od potrzeby może więc być to pociąg przewożący towary lub ludzi
  • pojazd pracowników parku
  • zwierzęta i elementy krajobrazu
  • budynki oraz infrastrukturę kolejową np. znak
  • wiadukt z kolejką górską

Ciekawym elementem jest wiadukt z wagonikiem kolejki górskiej unoszącym się nad nim. Dzięki temu całość jest jeszcze ciekawsza. Zestaw sprawdzi się do zabawy dla np. dwójki dzieci. Można go również uzupełniać zestawami od kolejek  - ich elementy również pasują do rozstawu torów na walizce.

Wymiary złożonej walizki: 39 x 26 x 6cm

Wymiary planszy po rozłożeniu: 39 x 52cm

Wiek: 3+

Referencja: 40140

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies