Melissa & Doug - Magiczny kapelusz - Melissa & Doug

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Magiczny kapelusz - Melissa & Doug

Cena:
107.00 zł 85.60 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 4 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Hokus, pokus, czary mary… Każdy magik, aby wykonać imponującą sztuczkę potrzebuje nie tylko talii kart ale również musi mieć czarodziejski kapelusz :-)

Firma Melissa & Doug stworzyła świetne uzupełnienie w postaci cylindra z różdżką i akcesoriami do zestawu magika: https://www.nefere.pl/5337,Duzy-zestaw-magika-Deluxe

Wyskakujący królik z kapelusza, a może znikająca moneta? Żaden problem. Aksamitny składany kapelusz z tajną kieszenią w mgnieniu oka stanie się płaski bądź duży. Triki związane z tym zestawem są łatwe do opanowania, dzięki załączonej instrukcji oraz rekwizytom. Możemy sprawić aby królik lub moneta pojawiały się, znikały, zmieniały miejsce. Wieczory spędzane na pokazach dadzą wiele frajdy każdemu dzieciakowi.

W skład zestawu wchodzi:

  • magiczny kapelusza z tajną kieszenią
  • magiczna różdżka
  • pluszowy królik
  • srebrna moneta
  • ilustrowana szczegółowa instrukcja

Zestaw świetnie nadaje się na przedstawienia w przedszkolu czy szkole, rodzinnych piknikach oraz przyjęciach. Opanowując te proste sztuczki, dziecko może dać wspaniały występ dla kolegów czy dziadków.

Całość zapakowana jest w estetyczny sposób. Zestaw jest świetnym pomysłem na prezent. Pomaga rozwijać wyobraźnię, kreatywność, koordynację ręka – oko.

Wiek: 4 - 8 lat

Referencja: 14042

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies