Melissa & Doug - Połącz i przekręć – Magnetyczna tablica z kołami zębatymi

Szanowni klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zesół Nefere

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Połącz i przekręć – Magnetyczna tablica z kołami zębatymi

Cena:
68.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 2 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Drewniana magnetyczna tablica marki Melissa&Doug nie tylko zainspiruje dziecko do odkrywania nowych form zabawy lecz także pomoże mu w poznaniu działania podstawowego mechanizmu jakimi są obracające się trybiki. Czarno białe rysunki, staną się wielobarwnymi historyjkami, które dziecko będzie mogło własnymi rączkami ożywić i wprawić w ruch. Radości będzie przy tym co niemiara :)

Aby rozpocząć zabawę należy wybrać odpowiednią planszę i umieścić ją na tablicy. Na każdej z nich znajdują się oznaczone na kolorowo otworki, w których należy umieścić magnetyczne kołki, a na nich odpowiednie koła zębate. Następnie wystarczy przekręcić dowolny i...można obserwować jak obrazek ożywa wprawiony w ruch!

Układanka poza zabawą przynosi dziecku także inne korzyści:

  • rozwija jego zręczność, wspomaga motorykę,
  • zmusza do logicznego myślenia, gdyż wszystkie elementy trzeba połączyć ze sobą w przemyślany sposób,
  • pomaga w nauce kolorów oraz nowych kształtów,
  • uczy świata – w tym wypadku pomaga dziecku zrozumieć jak działają różne mechanizmy,
  • rozwija dziecięcą wyobraźnię oraz kreatywność,
  • trenuje małe paluszki,

Ilustracje na arkuszach są wielotematyczne i przedstawiają m.in. pawia, krokodyla, smoka, żonglującego klauna, kwiaty, cyrkowe zwierzęta i wiele innych.

Zestaw zawiera:

  • drewnianą magnetyczną tablicę,
  • 5 dwustronnych arkuszy – co daje aż 10 różnych rysunków,
  • 8 magnetycznych kołków,
  • 8 kolorowych kół zębatych,

Dzięki dużym elementom dziecko w łatwy i komfortowy sposób może je przekręcać, wyjmować, oraz dopasować do podstawy.

Do drewnianej tablicy dołączonej do zestawu wystarczy w przyszłości dokupić np. komplet magnetycznych literek lub innego rodzaju magnesy, które również posiadamy w swojej ofercie. Dzięki temu zabawa ( i nauka ) będzie jeszcze bardziej urozmaicona a cały zestaw będzie mógł służyć dziecku naprawdę długi czas i na pewno szybko się nie znudzi.

Wiek: 2+

Wymiary: 38 x 28cm x 2cm

Referencja: 13745

Deklaracja zgodności: CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies