Viga - Magnetyczne kształty do nauki pisania - 10 sztuk

Szanowni Klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zespół Nefere

Marka drewnianych zabawek Viga została zarejestrowana w 2003 roku. Zawiera kolekcję najlepiej sprzedających się produktów oraz najnowszych projektów. Każdego roku marka Viga dostarcza nowych produktów do swojej kolekcji.

Naturalne, bezpieczne, ekologiczne i pełne zabawy oto cechy wyróżnające markę.

Dzięki swojemu designowi, wysokiej jakości i przystępnej cenie zabawki tej marki sprzedają się dobrze w Europie, Ameryce, Bliskim Wschodzi oraz Japonii i Australii. 

Magnetyczne kształty do nauki pisania - 10 sztuk

Cena:
179.00 zł
Dostępność:
Produkt niedostępny

Powiadom mnie o dostępności

Wiek:
od 3 lat
Producent:

Opis produktu

Nauka pisania to trudna sztuka. Wymaga ćwiczenia ręki i wielokrotnego powtarzania. 

Dzięki przeciąganiu kuleczki po różnych geometrycznych kształtach dziecko z jednej strony wyrabia zręczność i zdolności motoryczne. Z drugiej natomiast wzrokowo zapoznaje się z różnorodnością figur i możliwych kształtów. Duże kształty ułatwiają zadanie powodując, że dziecko się nie zniechęca i chętniej ćwiczy. Ten zestaw powstał po to, aby ułatwić proces nauki oraz go uatrakcyjnić.

Zestaw zawiera:

  • dziesięćróżnych figur geometrycznych: kwadrat, owal, pięciokąt, trapez, prostokąt, koło, romb, trójkąt, półkole, sześciokąt
  • skrzyneczkę do przechowywania tabliczek

Tabliczki zostały wykonane w ten sposób, że na płytę nałożono przezroczyste tworzywo. W środku zaś zamknięto kuleczkę, którą dziecko ma przesuwać przy pomocy magnetycznych pałeczek. Pałeczki przymocowane są do tabliczki sznurkiem. Dodatkowo każda tabliczka ma specjalne miejsce na pałeczkę, aby wszystko było na swoim miejscu. Nauka kształtów, ich pisanie i rozpoznawanie jeszcze nie była tak przyjemna.

Produkt został pomyślany jako zabawka edukacyjna, dlatego świetnie sprawdzi się np. w przedszkolach. Dzięki solidnej konstrukcji wytrzyma zabawę wielu dzieci.

Wiek: 3+

Wymiary jednej tabliczki: 15,5 x 10,5cm

Wymiar opakowania: 21 x 19 x 14cm

Referencja: V50340

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies