Buddy & Barney - Pieczątki i tusze do malowania palcami

Buddy & Barney jest niezależną rodzinną firmą pochodzącą z Wielkiej Brytanii. Pasja do zabawek i wspólnej zabawy stała się motorem do tworzenia kreatywnych zabawek dla dzieci z całego świata. Pomagają w tym dzieci założycieli - oboje w wieku poniżej 4 lat (Barney i Buddy), którzy jako pierwsi testują zabawki marki.

Projektujemy zabawki wysokiej jakości, których najważniejszą funkcją jest dostarczyć frajdy, wspierając aktywną naukę poprzez zabawę. Tworzymy zabawki, które kochamy i co nawet ważniejsze, które kochają nasze dzieci. Jeśli produkt ich nie zachwyci, nie jest produkowany.

Staramy się sprawić, aby nauka była zabawą poprzez nasze innowacyjne produkty.

Pieczątki i tusze do malowania palcami

Cena:
39.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 4 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Zabawa pieczątkami poza rysowaniem i malowaniem należy do jednych z najbardziej lubianych przez dzieci plastycznych aktywności. Jednak aby nieco to klasyczne stempelkowanie urozmaicić, marka Buddy & Barney proponuje nową i ciekawszą formę tej zabawy z wykorzystaniem … własnych palców!

Wystarczy, że dziecko zamoczy palec w tuszu, dociśnie do kartki a następnie zrobi to samo z wybranym z zestawu stempelkiem. W ten sposób może powstać uśmiechnięta gąsienica, ruchliwa pszczółka, dumny paw oraz wiele ( naprawdę wiele! ) innych wspaniałych postaci – i nie tylko.

Ta forma zabawy wspaniale uruchamia dziecięcą wyobraźnię oraz ćwiczy małe paluszki. Warto też pamiętać, że im wcześniej zaszczepimy w maluchu sympatię do zabaw rozwijających kreatywność, tym łatwiej i szybciej w przyszłości będzie mógł pokonywać dalsze etapy swojej edukacji.

Zestaw zawiera:

  • 3 tusze w kolorach: zielonym, niebieskim i czerwonym,
  • 8 stempelków z różnymi kształtami: oczu, kapelusza, okularów, torebki, gwiazdki, kwiatka, balonika oraz uśmiechu,
  • 6 kredek,
  • temperówkę,
  • książeczkę obrazkową z inspiracjami oraz miejscem na własne kompozycje,
  • 3 kartki pocztowe do ozdobienia z gotowymi nadrukami,
  • 3 koperty,

Jako, że w zestawie znajdują się pocztówki oraz koperty, może więc czas na wysłanie pierwszej poważnej kartki z rysunkową dedykacją? Zestaw marki Barney&Buddy pozwoli na wyczarowanie wielu pięknych dzieł i przeniesie naszą pociechę do indywidualnego i unikalnego świata jego własnej wyobraźni.

Całość została zapakowana w ładne, wysuwane pudełko dzięki czemu wspaniale nadaje się na prezent oraz do zabrania ze sobą np. w podróż.

Wiek: 4+

Wymiary: 33 x 22,5 x 2cm

Referencja: BAB019

Deklaracja zgodności: CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies