Melissa & Doug - Magnetyczne drewniane literki

Szanowni klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zesół Nefere

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Magnetyczne drewniane literki

Cena:
43.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

„Abecadło z pieca spadło,

O ziemię się hukło,

Rozsypało się po kątach,

strasznie się potłukło...”

Każde dziecko zna popularny wierszyk Juliana Tuwima o abecadle. No ale właśnie...abecadło się rozsypało więc teraz należałoby je ułożyć na nowo! A te drewniane magnetyczne literki marki Melissa&Doug to świetny sposób na naukę i zabawę w jednym.

Zestaw składa się z 52 elementów – małych i dużych literek, które będą idealnym wsparciem dla brzdąca na długiej drodze nauki czytania i pisania. W komplecie znajduje się również ładna, kolorowa drewniana skrzyneczka w której można przechowywać literki po skończonej zabawie. Skrzyneczka jest podzielona na dwie części, aby łatwo oddzielić małe litery od drukowanych. Od góry skrzyneczka zamykana przezroczystą pleksą, dzięki czemu literki nie wypadają, ale widać zawartość.

Dzięki zabawie np. w zostawianie ważnych informacji na drzwiach lodówki, magnetycznej tablicy lub ścianie maluch w przyjazny i prosty sposób będzie mógł powoli poznawać litery i uczyć się konstruować słowa ćwicząc jednocześnie koordynację ręka- oko oraz małe paluszki. Od dziś nauka alfabetu będzie przyjemnością!

Możemy włączyć się do zabawy układając z magnesów proste słowa i sugerując dziecku aby zdejmowało z tablicy odpowiednie literki lub odwrotnie – maluch powoli będzie musiał odnaleźć te odpowiednie aby ułożyć z nich dany wyraz na tablicy. Dzięki temu nie tylko pomagamy mu w nauce ale również spędzamy czas z naszą pociechą.

Każda literka pokryta jest magnetyczną powłoką na całej swojej powierzchni, dzięki czemu dobrze trzyma się swojego miejsca. Drewniana zabawka została utrzymana w żywej, ładnej kolorystyce, która przyciągnie i zainteresuje malucha. Produkt idealnie pasuje do farby magnetycznej również dostępnej w naszym sklepie.

Ta edukacyjna zabawka świetnie nadaje się do przedszkoli, szkół oraz gabinetów logopedycznych.

Zestaw nie zawiera polskich znaków.

Materiał; drewno,

Wiek: 3+

Wymiary pudełka: 20 x 13,5 x 5cm

Wymiary literek ( w przybliżeniu): od 4 x 1cm do 5 x 4cm,

Referencja: 10448

Deklaracja zgodności: CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies