Bino - Kuchenka naladowa z kwiatkiem

Bino Europa k.s. to czeski producent zabawek drewnianych, który oferuje ponad 1000 różnych produktów dla dzieci w wieku od 0 do 7 lat.

Wszystkie zabawki posiadają kolorowe opakowanie i informację w języku polskim. Zabawki są edukacyjne i przyjazne dla każdego dziecka.

Wszystkie produkty są certyfikowane przez uznawane na całym świecie laboratoria badawcze i spełniają wymagania dyrektyw UE, zgodnie z normą EN-71.

Kuchenka naladowa z kwiatkiem

Cena:
139.90 zł 119.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Jeśli twoja pociecha z ciekawością przygląda się co dzieje się w kuchni, ten zestaw na pewno świetnie sprawdzi się jako udany prezent.

Kuchnia jest estetycznie wykonana z trwałego materiału jakim jest drewno. Zawiera wiele ciekawych elementów i jest bardzo funkcjonalna, dzięki czemu zabawa w kucharza trwa bez końca!

Piękny komplet z wykończeniami w formie kwiatuszków to otwierany zestaw, w którym są dwa palniki do gotowania posiłków. Całość można łatwo złożyć i rozłożyć dzięki śrubkom z boku. U góry uchwyt dzięki któremu można kuchenkę w łatwy sposób przenosić. Po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca.

Kuchnia dla małych szefów kuchni pomaga w rozwoju dziecka pobudzając jego wyobraźnię i koordynację ręka-oko. Zabawka zachęca do odgrywania scenek imitujących zachowanie dorosłych rozwijając umiejętności społeczne. Dzieciaki same wymyślają swoje role do odegrania. Zabawka w szczególności polecana tam, gdzie brakuje miejsca na dużą kuchnię lub jeśli potrzebujecie czegoś mobilnego.

W skład wyposażenia kuchni wchodzą:

  • rozkładana kuchenka z pstrykającymi pokrętłami z przodu oraz kołeczkami w kształcie kwiatków i półeczką za palnikami
  • garnek z pokrywką
  • patelnia 
  • solniczka i pieprzniczka
  • jajko sadzone
  • trzy łyżki ze sznureczkami do zawieszenia na kołeczkach

W odróżnieniu od wielu dostępnych na rynku kuchni wykonanych z plastiku, kuchnie drewniane wyróżniają się większą trwałością i są wykonane z materiału ekologicznego jakim jest drewno. Całość stanowi zestaw gotowy do zabawy.

Wymiary: 30 x 29 x 32cm
Wymiary po złożeniu: 32 x 30 x 10cm

Wiek: 3+

Referencja: 83722
Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies