Bino - Puzzle 24 elementów Krecik

Bino Europa k.s. to czeski producent zabawek drewnianych, który oferuje ponad 1000 różnych produktów dla dzieci w wieku od 0 do 7 lat.

Wszystkie zabawki posiadają kolorowe opakowanie i informację w języku polskim. Zabawki są edukacyjne i przyjazne dla każdego dziecka.

Wszystkie produkty są certyfikowane przez uznawane na całym świecie laboratoria badawcze i spełniają wymagania dyrektyw UE, zgodnie z normą EN-71.

Puzzle 24 elementów Krecik

Cena:
21.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 2 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Twoje dziecko uwielbia układanki, a może jest miłośnikiem krecika i małych zwierzątek? Ta układanka będzie świetnym pomysłemze względu na ciekawą formę i możliwość układania etapami.
Można ukadać na kilka sposobów. To co wyróżnia te puzzle to właśnie konieczność kombinacji z jednej strony pomiędzy prostymi geometrycznymi wzorami na zawnątrz każdego klocka, a nieregularną formą zwierząt w ich środku.
Na drewnianą podstawę należy układać puzzle tak, aby ją zapełnić w całości. Na podstawie należy ułożyć 12 klocków. Następnie w ich środku należy dopasować zwierzątka. Znajdziecie tu obrazki wesołego krecika oraz jego przyjaciół.
Aby łatwiej było układać zwierzątka mają uchwyty na środku.
Zabawka doskonale rozwija wyobraźnię naszego dziecka ucząc dziecko koncentracji oraz spostrzegawczości. Dziecko również ćwiczy zdolności manualne szczególnie paluszki.  
Układanka wykonana jest z naturalnego drewna i zawiera łącznie planszę oraz 24 elementy do układania (12 klocków do wypełnienia planszy oraz 12 zwierzątek do wypełnienia klocków)  
Wiek: 18m+
Wymiary: 30 x 22,5 cm
Referencja: 13799
Deklaracja zgodności CE
 

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies