ClassicWorld - Korale do nawlekania słodkości

ClassicWorld to uznana firma produkująca zabawki.

Firma ustawia poprzeczkę inny producentom przede wszystkim wysoką jakością wykonania. Wiemy, że dzieci zasługują tylko na najlepsze zabawki. ClassicWold zapewnia to dzięki rygorystycznemu procesowi kontroli jakości i produkcji.

Firma obsługuje międzynarodowe standardy:
ISO 9001: 2000 System Zarządzania Jakością, EN i ASTM - normy dotyczące zabawek .

Ich produkty są certyfikowane przez ICTI.

Zabawkom ClassicWorld zaufały takie firmy takie jak Wal-Mart, Toys R Us, ELC, TARGET, Pottery Barn Kids, i wiele innych. 

Zabawki wykonane są materiałów przyjaznych środowisku. Firma używa  drewna, bez żadnych konserwantów chemicznych, toksycznych materiałów i szkodliwych dla zdrowia farb. 

Korale do nawlekania słodkości

Cena:
35.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 2 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Lubicie słodkości i desery? Teraz dzięki wykorzystaniu ulubionych smaków można zachęcić dziecko do kreatywnej zabawy. Dzięki nawlekaniu koralików  dziecko ćwiczy koncentrację i cierpliwość. Nawlekanie nie jest dla niego proste, bo musi trafić w otwór, co dodatkowo trenuje koordynację ręka-oko. Taka zabawka rozwija również kreatywność. Koraliki można nakładać za każdym razem w inny sposób. 

Korale w zestawie są duże, co sprawia, że zabawka jest przeznaczona dla dzieci już od 18 miesięcy. Zaletą dużych koralików jest również możliwość ich układania np. na stole. W zestawie znajdziecie wiele słodkich przysmaków, które można wykorzystać do zabawy np. w restaurację czy nawet sklep.

Wszystkie korale są drewniane, kolorowe i pięknie wykonane, dzięki czemu elementy możemy również użyć do celów dekoracyjnych. Można je np. zawiesić na zasłonkę jako dekoracja okna lub ozdobić urodzinowy stół. Można również zrobić sznur dekoracyjny czy karuzelę nad łóżeczko.

Zestaw zawiera:

  • 12 koralików z różnymi słodkościami, znajdziecie tu ciastka, babeczki, rogalika, lizaka, lody i cukierki
  • drewniany element ze sznureczkiem do nawlekania - igła ułatwia nawlekanie koralików

W naszym sklepie znajdziecie również korale z innymi motywami (zwierzęta leśne, zoo, pojazdy, mieszkańcy morza, owoce czy matematyczne). Dzięki temu można łączyć ze sobą różne wzory.

Wiek: 18m+

Wymiary opakowania: 26 x 9,5 x 2cm

Wymiar koralika: ok. 4,5 x 3,5 x 2cm

Referencja: CL5009

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies