Anser - Farba ogrodowa GardenColour szara 0,75l

Polskie Zakłady Chemiczne ANSER - polski producent zatrudniający 250 osób w 15 wyspecjalizowanych zakładach wytwarza ponad 260 produktów.

Farba ogrodowa GardenColour szara 0,75l

Darmowa wysyłka

Poczta Polska Odbiór w punkcie
Cena:
29.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 4 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Nowa farba do ogrodu sprawdzi się znakomicie do przeróbek, odnowień, zmian. Zwłaszcza, że charakteryzuje się dużą wytrzymałością na warunki zewnętrzne i możecie jej używać do pomalowania różnego typu powierzchni. Lubicie zmiany, a może Wasze stare sprzęty ogrodowe potrzebują renowacji? Teraz możecie wszystko odnowić i mieć w najmodniejszym szarym kolorze. Szary będzie świetnie pasował zarówno do mebli, jak i inneych ogrodowych elementów. Ładnie harmonizuje z zielenią i kolorowymi kwiatami.

ZALETY FARBY:

  • bardzo dobra przyczepność
  • odporność na wodę
  • wysoka twardość i elastyczność
  • odporna na działanie czynników atmosferycznych


Farba ogrodowa GardenColour łączy zalety farby akrylowej i rozpuszczalnikowej. Farba ogrodowa jest farbą uniwersalną, którą można pomalować niemal wszystko. Nadaje się do kamienia, drewna, metalu, terakoty, cegły, betonu, wikliny, juty itd.

Farbę można również użyć do powlekania małych ozdobnych zbiorników wodnych (oczka wodne).

METODY NAKŁADANIA I SPOSÓB UŻYCIA

Malowaną powierzchnię należy odkurzyć i odpylić. Powierzchnia musi być trwała i jednolita. Aplikacja powinna się odbyć wałkiem malarskim z gąbki lub pędzlem. Nie stosować metody natryskowej.

Malowanie należy przeprowadzać w temperaturze powyżej 5C. Przed użyciem farbę dokładnie wymieszać. Nie rozcieńczać i nie mieszać jej z innymi farbami. Nałożoną farbę należy zostawić na 6 godzin do wyschnięcia, a dopiero potem nakładać nową warstwę. Uwaga: w przypadku zastosowania farby do powlekania oczek wodnych, napełnienie oczka wodnego wodą powinno nastąpić po minimum 3 dniach od nałożenia ostatniej warstwy.

Aby osiągnąć zadowalający efekt, zaleca się wymalowanie co najmniej 2 warstw farby. 

ROZCIEŃCZALNIK

Można zastosować ogólnodostępny rozcieńczalnik do wyrobów poliwinylowych i chlorokauczukowych i/lub rozcieńczalnik Nitro firmy Anser.

MAGAZYNOWANIE

Przechowywać w oryginalnych szczelnie zamkniętych opakowaniach z dala od ognia i wysokich temperatur.

OPAKOWANIE - 0,75 litra

GĘSTOŚĆ: 1,45g/cm3

WAGA PUSZKI brutto: 1,15kg, netto 1,09kg.

FARBA AKRYLOWO-ROZPUSZCZALNIKOWA

ZUŻYCIE:

  • 4,5-5m2 z opakowania 0,75l. na jedną warstwę
  • 6m2 z litra na jedną warstwę

w zależności od chłonności podłoża i grubości nakładanej warstwy zależnej od wałka malarskiego lub zastosowanego pędzla.

Farba w całości produkowana w Polsce – wspierajmy polskich producentów.

Ostrzeżenie o niebezpieczeństwie:

Farba jest łatwopalna - zarówno ciecz jak i jej opary. Działa drażniąco na oczy i skórę. Działa szkodliwie w kontakcie ze skórą i podczas wdychania. Może powodować uczucie senności lub zawroty głowy.

Chronić przed dziećmi, Przechowywać z dala od źródeł ciepła, iskrzenia, otwartego ognia. Palenie wzbronione. Unikać wdychania. W przypadku niedostatecznej wentylacji zastosować indywidulane środki ochrony dróg oddechowych.

Zawiera: octan etylu, ksylen.

Referencja: GC7203

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies