Pecoware - Pamiętnik z kłódką Zimowa Księżniczka

©Pecoware to amerykańska firma, która dostarcza produkty wysokiej jakości dbając o aspekty związane z edukacją dzieci oraz ochroną środowiska.

Produkty firmy ©Pecoware produkowane są z najlepszych materiałów. Niektóre produkty częściowo są tworzone ręcznie z najwyższą dbałością o szczegóły. Wszystkie produkty są odpowiednio przebadane i bezpieczne dla dzieci i środowiska. Tam gdzie to jest możliwe firma Pecoware wprowadza do produkcji bezpieczne materiały z recyklingu, co w żadnym stopniu nie wpływa na wysoką jakość i bezpieczeństwo dzieci.

W swojej pracowni projektowej, firma ©Pecoware tworzy szereg projektów promujących postawę ekologiczną GoGreen. Największym i najpopularniejszym projektem stworzonym przez firmę jest linia produktów pod marką Eco Snoopers®.

Pamiętnik z kłódką Zimowa Księżniczka

Cena:
25.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
od 6 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Nowa seria ozdobiona księżniczką z koniem w zimowej scenerii zachwyci nie jedną małą królewnę. Do pamiętnika będzie również pasować szkatułka z pozytywką czy scrapbook. Cała seria utrzymana w niebiesko-fioletowej kolorystyce z brokatowymi wstawkami. Znajdziecie tu zimową księżniczkę z rumakiem, ale i inne zwierzęta czy połyskujące płatki śniegu. Efekt znacznie ładniejszy niż widoczny na zdjęciu.

Pamiętnik będzie powiernikiem sekretów oraz pamiątką, więc warto, aby był solidny. Ten jest zabezpieczony szytymi brzegami i śliczną kłódeczką. Znajdziecie tu ok. 120 dekoracyjnych kartek, na górze każdej miejsce na wpisanie daty. W środku różowa tasiemka, aby łatwo odnaleźć miejsce, w którym skończyliśmy zapiski. Pamiętnik to również zachęta do pisania i formułowania myśli w formie pisemnej, co jest bardzo przydatną umiejętnością.

Do kompletu polecamy również szkatułkę z pozytywką z tym samym motywem Zimowej Księżniczki.

Pamiętnik jest doskonałą i ciekawą propozcyją na prezent dla dziewczynki.

Wiek: 6+

Wymiary: 18 x 14cm

Referencja: 53024

Deklaracja zgodności CE 

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies