Viga - Zabawka drewniana Pizza do krojenia

Drodzy Klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

Dziękujemy za wszystkie zamówienia, które realizujemy na bieżąco.

pozdrawiamy i zapraszamy do zakupów -  Zespół Nefere

Marka drewnianych zabawek Viga została zarejestrowana w 2003 roku. Zawiera kolekcję najlepiej sprzedających się produktów oraz najnowszych projektów. Każdego roku marka Viga dostarcza nowych produktów do swojej kolekcji.

Naturalne, bezpieczne, ekologiczne i pełne zabawy oto cechy wyróżnające markę.

Dzięki swojemu designowi, wysokiej jakości i przystępnej cenie zabawki tej marki sprzedają się dobrze w Europie, Ameryce, Bliskim Wschodzi oraz Japonii i Australii. 

Zabawka drewniana Pizza do krojenia

Cena:
62.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Pyszna i uwielbiana przez wszystkich pizza teraz również jako zabawka edukacyjna. Możecie ją wykorzystać do zabawy w gotowanie, sklep, restaurację, przyjęcie, ale i ćwiczenie koordynacji ręka-oko. Kawałki pizzy połączone rzepem, dzięki czemu jej krojenie sprawia wrażenie bardziej naturalnego. Na każdym kawałku pizzy trzy rzepy do przyczepienia dodatków. Dzięki temu dodatki nie spadają z pizzy, a dodatkowo każdy może mieć pizzę ze swoimi ulubionymi dodatkami.

Zestaw zawiera:

  • pizzę, składającą się z sześciu kawałków połączonych na rzep
  • specjalną łopatkę do oddzielania kawałków pizzy
  • 18 dodatków do pizzy z rzepem (6 x pieczarka, 6 x pomidor i 6 x papryka zielona)
  • drewniany talerz pod pizzę

Cała zabawka zachęca do zabawy z innymi dziećmi ucząc również funkcji społecznych i zachowania w grupie. Świetnie sprawdzi się również w połączeniu z kuchnią i innymi zestawami do zabawy w gotowanie. Możecie otwierać własną pizzerię.

Wiek: 3+

Średnica: pizzy 20cm, talerza 23cm

Referencja: V58500

Deklaracja zgodności CE

xqf, xqj

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies