Goki - Pingwin na patyku - zabawka drewniana Goki

Szanowni Klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zespół Nefere

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Pingwin na patyku - zabawka drewniana Goki

Cena:
59.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 12 miesięcy
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Jak szybko biega pingwin? Teraz możecie to sprawdzić;-)

Wesoły pingwin będzie miłym towarzyszem pieszych wędrówek. Sprawdzi się zwłaszcza dla maluchów szkolących umiejętność chodzenia. Wesołe człapanie będzie dodatkową zachętą.

Pingwin królewski wykonany został w całości z drewna, a elementy przy kołach z gumy. Kijek jest dokręcany.

Koła podczas obracania będą powodować kłapanie gumowych elementów o ziemię.

Wiek: 1+

Wymiary:  9 x 10.5 x 22 cm

Referencja: WP005

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies