Melissa & Doug - Zdrapka - zestaw do grawerowania DeLuxe Combo

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Zdrapka - zestaw do grawerowania DeLuxe Combo

Cena:
56.00 zł 44.80 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 4 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Ciekawy zestaw do zabawy plastycznej i ćwiczenia sprawności manualnej. Zabawa polega na zdrapaniu wierzchniej czarnej warstwy, aby powstał ciekawy obrazek przy pomocy specjalnego drewnianego drapaka. Pod czarną warstwą kartki kryją różne rodzaje tła. Rezultat pracy nie jest do końca znany, gdyż zależy od ułożenia kolorów i od Waszej wyobraźni.

Zestaw zawiera 4 różne rodzaje kartek:

  • 4 czarne kartki z błyszczącym, holograficznym tłem
  • 4 czarne kartki z kolorowym, tęczowym tłem
  • 4 białe kartki z tęczowym, kolorowym tłem
  • 4 czarne folie przepuszczające światło z kolorowym, tęczowym tłem

Dodatkowo w zestawie:

  • dwa drewniane drapaki- mniejszy i większy (dzięki temu zestawem bez problemu może bawić się dwójka dzieci). Kiedy drapaki staną się tępe można je zaostrzyć temperówką jak kredkę.
  • szablon do odrysowywania różnych kształtów
  • 3 kartonowe ramki, w których możecie umieścić swoje ulubione prace - ramki można postawić lub powiesić

Dzięki temu zestawowi dzieci mogą wybrać rodzaj zdrapek, który najbardziej lubią. Dodatkowo tylko w tym zestawie znajdziecie folie przepuszczające światło. Ten rodzaj zdrapek sprawdzi się przy powieszeniu na szybie. Światło będzie przebijać przez zdrapane miejsca, a całość stworzy mini witraż. Produkt idealny do przedszkoli i szkół.

Wymiary obrazków: 21 x 13,5cm

Wiek: 4+

Referencja: 15981

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies