BigjigsRail - BigjigsToys Zielony Młyn - Wiatrak

Bigjigs Rail to zbiór ponad 150 kolejowych zabawek drewnianych , który od 2005 roku jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejowych drewnianych na rynku europejskim. Marka posiada w ofercie gotowe zestawy kolejkowe dla chłopców i dziewczynek oraz różnego rodzaju akcesoria do rozbudowy np. tory, kolejki czy tunele. 

Zabawki wykonane się  z wysokiej jakości materiałów z dbałością o szczegóły. Prawdziwa grata dla fanów kolejek!

Zestawy są kompatybilne z innymi kolejkami i akcesoriami między innymi takich marek jak: Brio, IKEA, ELC, Little Steps, Eichhorn i Woodyland.

BigjigsToys Zielony Młyn - Wiatrak

Cena:
75.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Zielony młyn jest świetnym dodatkiem do każdego zestawu kolejek drewnianych, a w szczególności tych z motywem farma lub wieś. Wiatrak został zaprojektowany z przywiązaniem do najdrobniejszych szczegółów. Wysoka jakość wykonania sprawia, że jest to produkt z najwyższej półki.

Wiatrak posiada tunel przez, który może przejechac jeden pociąg np. pociąg farma, który jest dostępny w naszej ofercie. Przeworząca świnki kolejka wjedzie do środka i wyładuje świnki do ich nowego domu. Uśmiechający się farmer wesolo spogląda na nas z okna :). Elementy kręcącego się wiatraka trzeba zlożyć. W zestawie znajduje się prosta instrukcja i potrzebne elementy. Wystarczy mały śruborkęt i trochę wiatru, a młyn rozpocznie swoją pracę :)

Produkt jest kompatybilny z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (Brio, IKEA, ELC, Little Steps, Eichhorn, Woodyland, itp.).

Materiał: lakierowane drewno

Wymiary: 

  • długość: 14 cm
  • wysokość: 22 cm ( wiatrak )
  • szerokość: 13 cm
  • wysokość otworu w tunelu: 7 cm szerokość 7 cm

Wiek: 3 +

Numer referencyjny: BJT247

Deklaracja zgodności CE

xqe

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies