SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
Strona główna / Blog / Motyle

Motyle

Letni i bardzo wdzięczny temat. Motyle to nie tylko jakieś robaczki to przede wszystkim piękny element naszego otoczenia. To symbol zwiewności, lekkości i stylu. To ich estetyka i walory wizualne decydują, że tak chętnie stają się inspiracją, która zdobi różne produkty, w tym również zabawki.

Jeśli więc weźmiemy pod uwagę tylko kwestie wizualne motyle będą ozdobą wielu produktów np. koralików, układanek, stempelków, zdrapek, pozytywek, torebek puzzli, magnesów i innych. Wiele kreatywnych propozycji je zawiera jak np. koraliki. Dzięki ich różnym kolorom można zaprojektować swój własny zestaw biżuterii. Również stempelki to świetny produkt do stworzenia swojej kompozycji z motylkami, tym razem na papierze, laurce lub nawet tkaninie.

Ale motyl to również symbol przemiany i przeobrażenia. Dzięki np. układance z fazami życia motyla dziecko uczy się, że nie wszystko jest takie jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Że również to, co brzydkie z zewnątrz może być piękne w środku. Warto uczyć dzieci, że ocena tylko powierzchownych walorów nieraz nie jest najpełniejszą i najbardziej właściwą oceną innych;-)

Układanki z motylami to również świetny pomysł na spędzenie czasu razem. W szczególności drewniane puzzle motyl, które nie tylko są ciekawą formą rozrywki, ale i pięknie wykonanym prezentem. Puzzle mają każdy element w innym kształcie a część z nich to po prostu małe motylki ukryte w większej całości.

Siatki na motyle, pojemniczki i lupy. Chociaż bardziej powinny służyć do zaszczepienia zainteresowania innymi żyjącymi stworzeniami niż do ich łapania. Powinny być również zachetą do ruchu na powietrzu i pogoni za marzeniami niż do łapania tych pięknych stworzeń. A jeśli już je złapiecie pooglądajcie je z bliska i wypuśćcie, aby mogły cieszyć innych swoim widokiem. Pełna oferty w tym zakresie tutaj: https://www.nefere.pl/c243,Lupy-siatki-pojemniki 

A na koniec równie letnia propozycja, czyli latawiec z motylkiem. Nie tylko śliczna zabawka, ale i taka która zachęci do wyjścia na powietrze, umili spacer lub może być bardzo fajnym towarzyszem na wakacjach. Nad morzem sprawdzi się wyśmienicie.