SZYBKI KONTAKT 7.00-16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!

Mimijo

Mimijo to młoda marka pochodząca z Czech. Założycielem jej są Igor i Ksenia. Produkty powstały z potrzeby chwili po narodzeniu dziecka. Produkowane są z bezpiecznego silikonu spożywczego posiadającego wszystkie niezbędne certyfikaty. Najważniejsze cechy produktów:

  • Nasze silikonowe kulki do gryzienia są wykonane z wysokiej jakości silikonu spożywczego: jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia, co potwierdzają odpowiednie międzynarodowe certyfikaty dla krajów Europy, USA i Australii.
  • Gwarantujemy, że nasze koraliki nie są toksyczne, nie zawierają bisfenolu A, PVCh jest bez smaku i zapachu. Sznur jest twardy, nie można go rozerwać ani ugryźć (przynajmniej nie może to być dziecko ani dorosły).
  • Koraliki są wyposażone w bezpieczną plastikową klamrę, która chroni twoją miękką szyję przed otarciami. Jeśli dziecko pociągnie za mocno, klamra odpina się, bez negatywnego wpływu na szyję, zapobiegając w ten sposób zadławieniu.
  • Kulki, których używamy, są wytwarzane w dużym zakładzie produkcyjnym, który oprócz kul silikonowych produkuje również smoczki silikonowe, butelki itp.
  • Wszystkie towary są wytwarzane ręcznie w miejscach, gdzie nie ma dymu papierosowego ani zwierząt.