SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100,00 zł Darmowa wysyłka!

Malowanie i rysowanie

Szanowni Klienci postanowiliśmy ograniczyć możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio w naszym centrum dystrybucji. W przypadku odbiorów osobistych prosimy zrobić zamówienie online (z opcją odbioru osobistego) i opłacenie go z góry. Zmianie ulegają również godziny naszej pracy. Będziemy pracować codziennie od godziny 7.00 do godziny 16.00.

Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na zrozumienie - Zespół Nefere

Jeśli Twoje dziecko lubi rysować ta kategoria została stworzona dla niego. 

Znajdziecie tu wiele produktów do rozwijania zainteresowania dziecka sztuką. Przy czym postawiliśmy na produkty niebanalne takie, których nie można kupić w każdym sklepie. Znajdziecie tu farby do malowania palcami oraz kredę po malowania po betonie czy chodniku.

Spora część produktów z tej grupy to również tkaniny bawełniane np. torby do samodzielnego pokolorowania. Do kompletu kupicie również u nas specjalne kredki do malowania po tkaninach.

Na uwagę zasługują również kolorowanki wodne, które zainteresują każdego malucha. Zabawa w domu wcale nie musi być nudna i monotonna. Do tego, co równie ważne, nie musi być brudząca. Kolorowanki wodne potrzebują jedynie odrobinę wody do specjalnego flamastra. Co najważniejsze po wyschnięciu nadają się do ponownego użycia. Super zabawa dla dzieci w każdym wieku.