Goki - Goki piesek do ciągnięcia na sznureczku

Szanowni klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zesół Nefere

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Goki piesek do ciągnięcia na sznureczku

Cena:
19.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 12 miesięcy
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Żółty piesek to zabawna zabawka do ciągniecia na sznurku. Teraz spacer z małym "czwororonożnym" przyjacielem to dla dziecka prawdziwa przyjemność. Również w domu piesek będzie towarzyszem wielu zabaw.

Zabawka rozwija koordynację ruchową dziecka i przynosi wiele frajdy. Dzieci uwielbiają coś za sobą ciągnąć. Szczególnie taką zabawę preferują maluszki powyżej 12 miesiąca życia.

Zabawka nadaje się dla dzieci, które już pewnie chodzą ale udoskonalają jeszcze technikę chodzenia.

Zabawka wykonana w całości z solidnego, lakierowanego drewna. 

Jakość produktu zapewnia firma Goki.

Wymiary: 9x5, 5x9 ,5cm

Materiał: lakierowane drewno

Wiek: 1+


Referencja: 54992
Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies