ClassicWorld - Drewniany mikser - zabawka drewniana

ClassicWorld to uznana firma produkująca zabawki.

Firma ustawia poprzeczkę inny producentom przede wszystkim wysoką jakością wykonania. Wiemy, że dzieci zasługują tylko na najlepsze zabawki. ClassicWold zapewnia to dzięki rygorystycznemu procesowi kontroli jakości i produkcji.

Firma obsługuje międzynarodowe standardy:
ISO 9001: 2000 System Zarządzania Jakością, EN i ASTM - normy dotyczące zabawek .

Ich produkty są certyfikowane przez ICTI.

Zabawkom ClassicWorld zaufały takie firmy takie jak Wal-Mart, Toys R Us, ELC, TARGET, Pottery Barn Kids, i wiele innych. 

Zabawki wykonane są materiałów przyjaznych środowisku. Firma używa  drewna, bez żadnych konserwantów chemicznych, toksycznych materiałów i szkodliwych dla zdrowia farb. 

Drewniany mikser - zabawka drewniana

Cena:
69.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Jeśli Twoje dziecko lubi pomagać w kuchni i fascynuje go świat kuchennych sprzętów z pewnością polubi tą zabawkę. Drewniany mikser to produkt charakteryzujący się wysoką estetyką wykonania, trwałością i troską o bezpieczeństwo dziecka, które pomimo chęci nie powinno obsługiwać prawdziwego miksera.

Zabawka wykonana z dbałością o szczegóły. Wystarczy ustawić moc z boku miksera i już można zacząć go używać. Mieszadło obraca się, gdy dziecko złapie za drewnianą kulkę i zacznie kręcić. Czy piana już ubita?

Dodatkowo zestaw zawiera dwie torebki, żeby można było "dosypywać" z nich mąkę i kakao. Po wymiksowaniu składników wystarczy unieść górną część z mieszadłem i wyjąć ciasto.

Miska nie jest przymontowana na stałe więc bez problemu można ją wkładać i wyciągać. Natomiast pokrętło z boku przy kręceniu zabawnie terkocze.

Zabawa w naśladowanie dorosłych to dobre ćwiczenie dla dzieci. Zabawa rozwija ich umiejętności manualne, ale i społeczne. W końcu ciasto piecze się nie tylko dla siebie i można robić to wspólnie.

Można dokupić również inne produkty z tej samej serii: wagę paterę z ciastkami, wózek.

Produkt zapakowany w kolorowe pudełko idealnie nadaje się na prezent.

Nasz mikser nie jest konkurencją dla mikserów wykonanych z plastiku. To dużo wyższa klasa i jakość zabawki.

Wymiary: 20 x 9 x 24cm.

Wiek: 3 +

Referencja: CL2815

Deklaracja zgodności CE

xqc

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies