Goki - GOKI Drewniany zestaw znaków kolejowych i drogowych

Drodzy Klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

Dziękujemy za wszystkie zamówienia, które realizujemy na bieżąco.

pozdrawiamy i zapraszamy do zakupów -  Zespół Nefere

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

GOKI Drewniany zestaw znaków kolejowych i drogowych

Cena:
72.00 zł
Dostępność:
Produkt niedostępny

Powiadom mnie o dostępności

Wiek:
od 3 lat
Producent:

Opis produktu

Czy dzieci powinny znać zasady ruchu drogowego? Oczywiście. Pewnie nie wszystkie znaki, ale te podstawowe, jak przechodzenie na pasach, na światłach. A jak zachęcić dzieci do dalszej nauki? Oczywiście poprzez zabawę.

Zestaw drewnianych znaków drogowych sprawdzi się jako pomoc dydaktyczna, ale i świetna zabawa. Ułóżcie własne drogi lub tory, rozstawcie znaki i bawcie się w prawdziwą jazdę, ucząc przy tym znaczenia poszczególnych znaków. Świetnie sprawdzi się do rozbudowy zestawów drewnianych kolejek, które oferujemy w naszym sklepie.

Zestaw zawiera 29 elementów wykonanych z solidnego bukowego drewna.

W zestawie znajdują się:

  • 4 sygnalizatory z obrotowymi światłami, które będziecie mogli zmieniać
  • 2 szlabany
  • 8 znaków ostrzegawczych
  • 2 krzyże św. Andrzeja (ostrzegające przed przejazdem kolejowym)
  • 6 słupków
  • 6 pachołków
  • figurka policjanta z lizakiem, który można wyciagać i zmieniać w zaleności od potrzeb (z jednej strony zielony z drugiej czerwony)

Wymiary znaków: 4,5 - 12,5cm.
Wymiary opakowania: 22 x 14 x 8cm.

Wiek: 3+

Referencja: WM380

Deklaracja zgodności CE.

Nie wiesz jaki prezent podarować chłopczykowi? Tez zestaw znaków drogowych, to idelany pomysł na prezent! Zamiast kolejnego autka możesz wybrać właśnie znaki drogowe - NAUKA I ZABAWA W JEDNYM

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies