BigjigsRail - Pociąg Księżniczki - drewniana kolejka dla dziewczynki

Szanowni klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zesół Nefere

Bigjigs Rail to zbiór ponad 150 kolejowych zabawek drewnianych , który od 2005 roku jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejowych drewnianych na rynku europejskim. Marka posiada w ofercie gotowe zestawy kolejkowe dla chłopców i dziewczynek oraz różnego rodzaju akcesoria do rozbudowy np. tory, kolejki czy tunele. 

Zabawki wykonane się  z wysokiej jakości materiałów z dbałością o szczegóły. Prawdziwa grata dla fanów kolejek!

Zestawy są kompatybilne z innymi kolejkami i akcesoriami między innymi takich marek jak: Brio, IKEA, ELC, Little Steps, Eichhorn i Woodyland.

Pociąg Księżniczki - drewniana kolejka dla dziewczynki

Cena:
59.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Maluchy będą zachwycone tym jasnym i pogodnym zestawem kolejki drewnianej.

Zaprojektowany w różowym motywie dla księżniczki, zestaw zawiera: lokomotywę, dwa tory proste oraz trzy pełne detali wagony królewskie, które łączą się za pomocą systemu magnetycznego. Pociąg idealny dla małych rączek!

Dodatkowo ładunki wagonów można zdjąć za pomocą dźwigu magnetycznego dostępnego w naszym sklepie. Tylna oś lokomotywy przymocowana jest na osobnym, wychylnym bloku, który ulatwia pokonywanie zakrętów.

Wysoka jakość wykonania zestawu oraz ilość kolorów czyni go wspaniałym prezentem dla każdego młodej fanki drewnianych kolejek.

Zestaw jest kompatybilny jest z innymi kolejkami i akcesoriami między innymi takich marek jak: Brio, IKEA, ELC, Little Steps, Eichhorn, Woodyland, Legler, Goki, Tesco, itd

Wymiary:
Długość całego zestawu - 37 cm
Wielkość wagonika ok 7,5 x 4 cm
Wielkość ładunku ok 6 x 2,5 cm

Referencja - BJT451

Deklaracja zgodności CE

xqd

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies