SZYBKI KONTAKT 7.00-16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
Zestaw czterech narzędzi ogrodniczych MOTLEY
Zestaw czterech narzędzi ogrodniczych MOTLEY
Zestaw czterech narzędzi ogrodniczych MOTLEY
Zestaw czterech narzędzi ogrodniczych MOTLEY
Strona główna / Produkty / Na świeżym powietrzu / Narzędzia do ogrodu / Sfd - Zestaw czterech narzędzi ogrodniczych MOTLEY

Zestaw czterech narzędzi ogrodniczych MOTLEY

Nasze opinie:
Cena:
98,90 zł
Ean:
4020972108388
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Sfd
Ilość:

Wspólna praca w ogrodzie może dostarczyć nie tylko zabawy, ale i pożytecznych efektów. Przy użyciu zestawu z narzędziami marki Small Foot Design, możecie wykonać praktycznie wszystkie prace np.: grabienie, kopanie, spulchnianie gleby i wiele innych czynności. Poza tym warto zachęcać dzieci do prostych prac już od małego. Właśnie dlatego producenci zabawek tak bardzo starają się zapewnić dzieciom odpowiedni sprzęt. Znana niemiecka firma Legler wyszła naprzeciw oczekiwaniom małych ogrodników i stworzyła zestaw składający się z 4 narzędzi takich jak:

  • grabie do liści, zielone
  • grabie, niebieskie
  • szpadel, czerwony
  • szpadel prostokątny, żółty

Narzędzia marki Small Foot Design z jednej strony odpowiednio trwałe i nadające się do danej pracy (choć to wciąż w głównej mierze zabawka). Z drugiej strony odpowiednio dobrane rozmiarem do dziecka, dzięki czemu sprzęty nie będą dla dzieci zbyt ciężkie i nieporęczne a to z kolei sprawi, że będą chętniej po nie sięgać.

Wspólna praca to również okazja do spędzenia czasu razem i co ważniejsze na świeżym powietrzu. Ponad to zabawy w ogrodzie bardzo dobrze wpłyną na rozwój waszych pociech. To właśnie takie zabawki są chętnie wykorzystywane, aby zapobiegać chorobom cywilizacyjnym oraz by dziecko utrzymało formę i kondycję a także otrzymało odpowiednią porcję witaminy D. Brak ruchu wpływa niekorzystnie na młody organizm i może prowadzić do wielu schorzeń jak otyłość czy problemy z kręgosłupem.

Wszystkie narzędzia Small Foot Design (zarówno małe i duże) są wykonane z drewnianego trzonka i metalowej końcówki. 

Wiek: 3+

Wymiary:

  • grabie do liści: 72 x 19 cm
  • grabie: 60 x 15 cm
  • szpadel: 70 x 12 cm
  • szpadel prostokątny: 72 x 13 cm

Referencja: 110838

Deklaracja zgodności CE